1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siadła grafika?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adm_99, Październik 3, 2013.

1. adm_99

adm_99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam xbox 2011r. dzisiaj sobie grałem w GTA ~3h i nagle ekran na chwile zrobił się czerwony a potem czarny. Po wyłączeniu konsoli, zostawiłem ją na 3h by sobie wystygła ale gdy ją załączyłem, mam czarny obraz i co jakiś czas miga "biały śnieg (podobny do tego z tv na pustym ekranie). Xbox jest podłączony przez hdmi, sprawdzałem 2 kable i 2 różne wejścia na tv bez skutku. dodam jeszcze że raczej się nie przegrzała konsola bo ring mi nie świecił oprócz diody od pada. jakieś pomysły? tv przez hdmi działa podłączone do PC

2. Lotnik421 Xbox One

3. FunnyPeKI

FunnyPeKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Zobacz czy działa przez AV.

4. adm_99

adm_99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przez av działa tylko rozmyte jest

5. FunnyPeKI

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    No to mogło coś pójść z HDMI. Jak masz jeszcze gwarancję to wysyłaj do MS.

1 osoba to lubi.
  6. adm_99

adm_99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no niestety gwarancji nie ma. nic konsola idzie do serwisu, bo na av to jest męka grać jak dla mnie. dzieki za pomoc.

7. FunnyPeKI

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Możesz jeszcze podłączyć pod Component i na kablu zmienić z TV na HDTV. Obraz jest o wiele lepszy i nie jest rozmyty.

Jak nie rozumiesz to tutaj masz wszystko wyjaśnione: Podłączanie konsoli Xbox 360 do telewizora | Podłączanie konsoli Xbox do telewizora - Xbox.com

Wczytywanie...

Poleć forum