1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sid Meier's Civilization Revolution

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez madras88, Czerwiec 16, 2008.

1. madras88

madras88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktoś już miał przyjemność grania w nową część gry ? watro w nią zagrać czy lepiej nie tracić czasu? zapraszam do komentowania:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy
    Odp: Sid Meier's Civilization Revolution

Własnie pobrałem demko, i szczerze nie wiem cz warto. Gra jest taka turowa, co średnio mi pasuje, szczególnie na konsoli, wiadomo o co chodzi, coś na wzór fallouta(tak tak!!) i poprzednich civilizations. Miał ktoś okazją grać w fulla? Jest może po polsku? Bo wiadomo, podstawowa znajomość języka ang nie jest chyba nikomu obca, ale łatwiej czytać ojczystym językiem.

4. septem

septem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Gralem w fulla i gra sie nawet przyjemnie, aczkolwiek jak dla mnie troche malo rozbudowana. Nie pamietam jak to bylo w poprzednich, ale tutaj mamy mozliwosc gry w pojedyncze scenariusze, nie ma niestety calych kampanii. Oprocz tego jest wolna gra, no i w zasadzie to by bylo na tyle :( Jednostek jest niewiele i w zasadzie te jednostki, ktore sa unikalne dla kazdej z cywilizacji, roznia sie od pierwowzorow tylko nazwa i statami, modele sa identyczne. Nie wiem jak wyglada multi, bo jeszcze nie gralem, ale niedlugo moze sprobuje pograc.

ps. Polskiej wersji nie ma i podobno nie bedzie.

5. michalak01

michalak01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Hej,

Wie ktoś może jak scalić jednostki w armię? Wyczytałem, że można scalić do 3 jednostek, ale za Chiny nie mogę wykombinować jak to zrobić.

pozdr.,
    Michalak

6. Ragada

Ragada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Zbierasz 3 jednostki w jednym miejscu i wciskasz "Y". Jak dla mnie gra jest za mało rozbudowana, powtarzające się jednostki, każda rozgrywka wygląda tak samo :p

7. michalak01

michalak01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

"Y" to civilopedia, chyba coś pomieszałeś, albo tylko w określonym puncie można to zrobić???

8. Ragada

Ragada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

DObrze mówie :p musisz mieć zebrane jednostki w jednym punkcie trzy, obojętnie gdzie i mieć w jednej z nich jeszcze ruch, wybierasz ją i klikasz i "Y" będzie tam na dole napisane FORM ARMY czy coś takiego :p

9. johan0

johan0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

wedlug krytykow to najlepsza strategia wszechaczasow, gralem we wszystkie strategie od 1995 i musze przyznac ze tyle zabawy jeszcze nie mialem, gra ciekawa, rozbudowana, bardzo grywalna i zapewniająca duzo czasu rozrywki w ktorym tury bynajmniej nie powodują znudzenia powolnoscia tylko chronia przed wyscigiem i pozwalaja na spokojniejszy wysilek umyslowy :) polecam wyprobowac

10. frusty444

frusty444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ogólnie cywilizacja jest super ale na PC - na konsoli zupełnie mi się nie podoba, skończyłem grę po 10 minutach. to moja prawie najgorsza gra (najgorsze to Nascar 09 i UT3)

11. HUBpoland

HUBpoland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ta gra to jak dla mnie jedna z najlepszych gier na X'a.
    Mówię to jako miłośnik oldschoolowych, najczęściej dwuwymiarowych strategii na PC (Red Alert 2, Civilizacje - głównie ich freewarowe wersje i gierki traktujące o transporcie kolejowym).
    Owszem - gra jest uproszczona, ale mi to nie przeszkadza - bo nie lubię się w grze zajmować każdą pierdołą ( np: kierować rozbudową okolicy poza miastem ). Wolę podejście do strategii w skali makro, jak np: w świetnym Shogunie (1).
    Polecam każdemu, kto ma ochotę na trochę wolniejszą rozgrywkę, ale za to bardziej przemyślaną.

Wczytywanie...

Poleć forum