1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sieć niezidentyfikowana co robić??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mikute, Marzec 6, 2010.

1. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pewien problem mam laptopa z wgranym Windowsem Vista. Połączyłem laptopa z Xboxem kablem crossowanym wpisałem wszystko jak należy(a przynajmniej tak mi się wydaje) i obok Połączenia lokalnego pisze mi "Sieć niezidentyfikowana" przez co nie mogę udostępnić internetu xboxowi.
    Mam internet mobilny Iplus. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    panel sterowania -> centrum sieci i udostępniania -> wybierasz siec i zmieniasz jej lokalizacje na np dom.

Wczytywanie...

Poleć forum