Sieć: Zmiana NAT na otwarty

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
O masz edimaxa to co ja, nie polecam tych ruterów już:p

Wpisujesz adres ip konsoli zostawiasz both 3074- 3074
Dodajesz to i znów dodajesz koejny port dla xboxa UDP 88 do 88
 

zwidek16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć. Mam radiówkę i zrobiłem tym sposobem co wpisuje się w cmd te komendy ale dalej nie działa.
 
Siema a ja mam taki problem że nie ma wogóle zakładki Single Port Forwarding
mam takie same menu jak ty tylko że nie mam tej zakładki Single Port Forwarding
routera mam z linksys pomocy
 

vexx76

Świeżak
Świeżak
Witam!Mam router serii MV400 jest to cdma z Orange.Da rade go jakoś podpiac pod ixa?Może już ktoś skonfigurował tak żeby chodziło bez problemu?Bardzo prosze o pomoc.
 

rudasss102

Świeżak
Świeżak
Witam!Mam router serii MV400 jest to cdma z Orange.Da rade go jakoś podpiac pod ixa?Może już ktoś skonfigurował tak żeby chodziło bez problemu?Bardzo prosze o pomoc.
Ja mam modem play połączony przez USB otworzyłem porty ale dalej jest NAT umiarkowany co mam robić prosze o pomoc.
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Hmm nie wiem jak jest u cb ale ja w moim cerberusie z pentagramu długo grzebalem.
Musisz przez przeglądarkę wejsc w router i znalezc cos takiego jak UPnp i włączyc.U mnie wystarczylo tylko wejsc w to i kliknąc enable
 

rudasss102

Świeżak
Świeżak
ale ja nie mam routera dlatego nie wiem co mam zrobic.
 

lolpen

Banned
Użytkownik
Ja mam taką sytuację : Antena-->router-->acces point-->xbox 360. Rozumiem że chodzi o router, nie ap. Niestety do routera nie mam dostępu. Mam prosić dostawce o odblokowanie portów czy jak? Multi w UT3 mi nie działa :/
 

lolpen

Banned
Użytkownik
Pomoże ktoś?
 

Xborix

Użytkownik
Użytkownik
Ja jak chce grać na live to odpinam kabel od kompa i podłączam do Xboxa i też mam te NATA i jak to mam wyłączyć ? Internet mam osiedlowy.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja mam taką sytuację : Antena-->router-->acces point-->xbox 360. Rozumiem że chodzi o router, nie ap. Niestety do routera nie mam dostępu. Mam prosić dostawce o odblokowanie portów czy jak? Multi w UT3 mi nie działa :/

musisz dorwać się do router inaczej nie da rady i tam po odblokowywać .
 

michoPL

Świeżak
Świeżak
Siemka posiadam internet radiowy + router blackbox bb54g v2, xbox-a mam podłączonego do routa przez kabel z końcówką rj-45. Wszystko ładnie się łączy tylko na końcu wyskakuje ten problem z NAT że jest umiarkowany, chciałem zrobić te porty jak poradniku ale w tym moim roucie nie ma takich opcji (poniżej scr z routera), w DMZ wpisałem ip z konsoli dałem save ale też nic :/ nie wiem co już mam robić, kupić nowy router? czy może wie ktoś co mam zrobić żeby uporać się z tym "cholernym" NATem , z góry daje DZIĘKUJE !!! :)

 

rudy2007

Banned
Witam, mam xboxa podłączonego do komputera i mam NAT umiarkowany, wg. tego poradnika wyłączenie zapory powinno pomóc. U mnie nic nie dało. Są jakieś inne sposoby, czy tylko kupno routera tu pomoże?
 

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Siemka posiadam internet radiowy + router blackbox bb54g v2, .... chciałem zrobić te porty jak poradniku ale w tym moim roucie nie ma takich opcji (poniżej scr z routera)
Przeciez masz ta opcje, wpisz tu ip konsoli, odpowiednie porty i protokol z poradnika i powinno ci dodac regule do tablicy forwardingu.
 

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam xboxa podłączonego do komputera i mam NAT umiarkowany, wg. tego poradnika wyłączenie zapory powinno pomóc. U mnie nic nie dało. Są jakieś inne sposoby, czy tylko kupno routera tu pomoże?
Jesli upierasz sie przy XP jako routerze to trzeba zainstalowac jakis soft do przekierowania odpowiedniego portu z IP publicznego ( o le go masz wogole ) do wewnatrz - na konsole, np. Port Mapper itp.
Moim zdaniem router jest lepszym rozwiązaniem.
 

jacek1717

Użytkownik
Użytkownik
witam mam problrm z NATEM mianowicie mam umiarkowany i niewiem jak zrobic na otwarty
bo x360 mam podlaczonego tak: internet--->router---->laptop---->x360
na routerze mam odblokowane DMZ i porty 3074
czy ma ktos pomysl jak ustawic NAT na open????
 

rudy2007

Banned
Jesli upierasz sie przy XP jako routerze to trzeba zainstalowac jakis soft do przekierowania odpowiedniego portu z IP publicznego ( o le go masz wogole ) do wewnatrz - na konsole, np. Port Mapper itp.
Moim zdaniem router jest lepszym rozwiązaniem.
Bez publicznego IP nic z tym nie zrobię? Nawet z routerem?
EDIT:
A w tym port mapper to co mam wpisać? Bo jak daję pm.exe 3074 192.168.0.216(ip w konsoli - to ma być, czy to z kompa?) 3074
to w okienku wywala Listen port 074 (zamiast 3074), Redirect to 192.168.0.216, Port 3074
NAT nadal umiarkowany ..
 

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Bez publicznego IP nic z tym nie zrobię? Nawet z routerem?
Moim zdaniem nic, bo na routerze z publicznym IP z ktorego masz net to przekierowanie powinno byc ustawione. Mozesz sie z tym zwrocic do admina sieci.

A w tym port mapper to co mam wpisać? Bo jak daję pm.exe 3074 192.168.0.216(ip w konsoli - to ma być, czy to z kompa?) 3074
to w okienku wywala Listen port 074 (zamiast 3074), Redirect to 192.168.0.216, Port 3074
NAT nadal umiarkowany ..
Skladnia portmappera jest chyba taka : pm.exe port_we ip_konsoli port_konsoli
 

rudy2007

Banned
Moim zdaniem nic, bo na routerze z publicznym IP z ktorego masz net to przekierowanie powinno byc ustawione. Mozesz sie z tym zwrocic do admina sieci.


Skladnia portmappera jest chyba taka : pm.exe port_we ip_konsoli port_konsoli
Hmm, czyli że mam napisać do admina, coby mi gdzieś tam u siebie przekierował te porty? I wtedy nie muszę bulić za publiczne IP?
 

jakubkameleon

Użytkownik
Użytkownik
podłącze się pod pytanie czy na NAT ma wpływ ip czy jest publiczne czy wewnętrzne?

Dobra sam odpowiem bo już mam publiczne ip u mnie po zmianie u mnie nat jest otwarty + utawienia ręczne
 

Do góry Bottom