1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sieciowe zakłady w Black Ops i nie tylko

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez KaMiL6195, Październik 2, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. KaMiL6195

KaMiL6195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Hazard porządnym, polskim obywatelom jest zapewne obcy, ale Amerykanie mają Las Vegas, więc u nich sprawy mają się trochę inaczej. Hazardowe wpływy zrobiły swoje i tak oto w Black Ops wyląduje tryby "Wager", które to słowo oznacza ni mniej ni więcej tyle: zakład. Każdy gracz, który weźmie udział w bitwie jednego z "hazardowych" trybów, na początku będzie musiał ustalić o ile punktów zakłada się z innymi. Z zakładów tworzona jest pula, która zostaje później rozdzielona pomiędzy trzech najlepszych graczy.

W jakim celu zdobywa się punkty CP? A po to żeby cieszyć z nowej broni np. Jak się okazuje, awansowanie i zdobywanie nowych poziomów owszem, odblokowuje giwery, ale nadal musimy za nie zapłacić.

CP możemy zdobyć dzięki hazardowi. A czy istnieje bardziej "legalna" droga jego zdobycia? Istnieje. Kontrakty. Są to zadania w stylu wyzwań, ale w nagrodę dostaniemy CoDową kasę, nie punkty doświadczenia. Kontrakty są ograniczone czasowo, więc po ich "podpisaniu" trzeba będzie się zabrać do roboty...

Ciekawą nowością mogą być także treningi. Pozwolą one wypróbować broń, taktyki lub po prostu poćwiczyć walkę z graczami sterowanymi przez SI. Pojawi się także tryb "wolnej kamery", dzięki któremu będzie można analizować rozegrane właśnie mecze, podziwiać efektowne akcje, nagrać je i wrzucić do sieci.

2. Lotnik421 Xbox One

3. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wydaję się też ciekawym rozwiązaniem. Zobaczymy. Hazard to jest to. Tu stary filmik z tego trybu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  4. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No moim zdaniem jest to dobry pomysł:) A filmik wyśmienity:)

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dużo nowych fajnych pomysłów widzę Treyarch wprowadziło, możliwe że cofne swoje zdanie o "nieudanych" CoD 3 i World at War.

6. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    bardzo oryginalny tryb aby więcej innowacji ! UP Nie wiem czemu ale World at War uważam za udana produkcje

7. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Treayarch robił "słabsze" części CoD'a bo dostał mniejszy budżet od Inifity Ward dużo dużo mniejszy. Teraz na Black Ops poszła suma ,która pewnie przewyższa MW 2 więc panowie/panie z treayarch mogą się popisać.

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Niby tak, WaW nie jest aż tak złą grą, bardziej CoD 3...

9. TheSandySnowman

TheSandySnowman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Ja napewno spróbuję w to zagrać, ale wydaje mi się, że jedynym 'ambitnym' trybem jest gungame i one in the chamber. Jakoś nie widzi mi się tego sticks and stones, że biega się z kuszą i tasakiem, i dosłownie się nie trafia :p Black Opsa już preordera mam, i capture the flag to obowiązkowy tryb dla mnie :p
    tak czy inaczej, ja najbardziej poluję na L96AW,M16,AUG i Mp5k ;D
    I oczywiście, jeśli nie spieprzą jak zwykle wszystkiego co polskie, warsaw camo :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum