1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siema :D

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez GWOW, Styczeń 22, 2013.

1. GWOW

GWOW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Witam wszystkich :) Jestem Grzesiek i mam 15 lat . Od trzech lat chodzę na szkółki dla DJ'ów . Interesuję się muzyką , sportem (w szczególności piłką nożną ) , lubię też gry . Xboxa(slim) dostałem rok temu ;) Co do gier , nie potrafię określić ulubionej , gdyż mam zmienny gust :) Jednak są gry które mnie mocno wciągnęły np. fifa 12,13 , BF3 , MW3 , Red Dead , NFS most wanted , seria Assassin's creed , Skyrim The Elder scrolls , FAr Cry 3 , no i oczywiście seria Guitar Hero (Dj Hero ) ... nwm co mogę jeszcze powiedzieć więc to na tyle :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. LoNgEr_DGI

LoNgEr_DGI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    Witam na forum :D

Wczytywanie...