1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siema ;d

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez kondziox852, Lipiec 26, 2012.

1. kondziox852

kondziox852 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna kolonia
    Siema mam na imię Konrad mam 15 lat i jestem przyszłym posiadaczem konsoli microsoftu :smug: niestety na razie na zwykłym 30 calowym 4:3 telewizorze SD ale no cóż krucho z kasą lecz grałem na starszych konsolach na takim telewizorku i jak na razie jakością nie grzeszy ale całkiem miło się gra. Hmmm pamiętam jak się grało na ps1 we 4 osób na 20 calowym SD telewizorku . u kuzyna dotknąłem pierwszy raz pada microsoftu i uważam że jest wygodniejszy. Nie jestem "fanboyem" xboxa uważam że ps3 też nie jest złe lecz lepiej mi sie gra na xboxie i ogólnie xbox ma więcej ciekawszych funkcji .

2. Lotnik421 Xbox One

3. THEkondziox852PL

THEkondziox852PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna kolonia
    Dobra założyłem nowe konto ponieważ z mojej głupoty ustawiłem sobie stronę styl - mobilny na poprzednim koncie i nie mogę go zmienić .

Wczytywanie...