1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SIEMA mam pytanko

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zivia, Luty 25, 2013.

1. Zivia

Zivia Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lbn
    Tak jak w opisie mam jedno pytanie mam zamiar kupić xbox'a używkę ma taki opis (poniżej) i moje pytanie brzmi czy żeby zagrać w jedną z tych gier będę musiał się zalogować na jego konto czy też będę mógł grać na swoim proszę o szybką odpowiedz
    dodatkowo dodaje pełne wersje gier (dystrybucja elektroniczna) zapisane na dysku:
    Alien vs Predator
    Alone in the Dark
    Crysis 2
    Devil May Cry HD Collection
    Fire Pro Wrestling
    Gears of War 3
    Left 4 Dead 2
    Metro 2033: The Last Refuge: The Last Refuge
    Minecraft
    Plants vs Zombie
    Skyrim
    Tekken 6
    Test Driver Unlimited 2
    The Orange Box
    The Walking Dead 1-4
    Trials Evolution
    UFC 3
    do większości są dlc, dodatkowo ubrania dla awatara, online passy do innych gier itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Jeżeli jest przeniesiona licencja to nie musisz się logować na jego konto, jeżeli licencji nie ma na konsoli to musisz ew. przenieść licencję, i będziesz mógł w to grać z dysku twardego pozdrawiam.

4. Zivia

Zivia Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lbn
    aha a jak przenieść tą licencje gdyby jej nie było ?? ewentualnie jak byś mi podał jakiegoś Xbox z allegro to 750 zł bo ja mowie o tym i czy warto ?? Xbox 360 Slim 250GB Gwarancja 17 gier gratis (3049988519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wczytywanie...