1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siema wszystkim

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez RafiPie, Wrzesień 8, 2015.

1. RafiPie

RafiPie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema

Mam problem z gta 5 na xboxie 360 otóż są dwa dyski 1-instal. 2-play spoko wkladam do napedu disk 1-instal no sie gra instaluje domyslnie na dysku konsoli (mam 60G) i pod koniec instalacji wyskakuje komunikat ze gra zostala zainstalowana i prosze wlozyc disk 2 play no i dobra wkladam gra sie uruchamia wszystko smiga tylko ta glosna praca napedu wkurza jest jakis sposob na wyciszenie napedu do gry w gta 5???

Sorry że wrzuciłem to w przywitaj sie.

A tak w ogóle to siema wszystkim.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam na forum .

4. RafiPie