1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siema

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez MajeSssPL, Luty 4, 2014.

1. MajeSssPL

MajeSssPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lipno
    Siema.

Mam na imię Łukasz. Mój "grzejnik" kupiłem w 2009. Przez ponad 2 lata bardzo dużo grałem na konsolce, jednakże pózniej z powodu wygaśnięcia golda, oraz tego ze dostalem PC, odstawilem xboxa na bok. Grałem na nim dość sporadycznie. Prawie całe ostatnie wakacje przeleżał w szafie. Ostatnio z powodu darmowego golda, GTA V, oraz tego, że podłączyłem sie pod monitor( wcześniej do wyboru miałem albo stary kineskop, albo mogłem podłączyć się pod TV w salonie, ale to na pojedyncze mecze), zacząłem znowu grać.

Jak by ktoś chciał kiedyś zagrać w MW2, bfbc2, RDR, Halo 3, Gearsy 1/2/3, ewentualnie GTA IV, to prosze mnie dodać do znajomych gt: MajeSssPL albo MajeSsssPL

PS. LUBIĘ MATME

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19