1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siema!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Dabarter, Listopad 22, 2015.

1. Dabarter

Dabarter Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema! Mam na imię Damian. Mój gamertag na xlive to Dabarter (od imienia i nazwiska :D)
    Dużo czasu kiedyś zagrywałem się na x360. Jednak zmuszony byłem go sprzedać. Po kilku miesiącach przerwy postanowiłem do tego wrócić (gram jak ... ale się jeszcze poprawie)! Od jutra zaczynam rozgrywkęna xbox one. Niestety zmuszony byłem założyć nowe konto xlive (poprzednie skradziono), ale żyje się dalej! Założyłem tu konto, ponieważ kiedyś bardzo dużo rzeczy dowiedziałem się z tego forum. W zamian za to co się tu nauczyłem chciałbym pomagać innym w problemach z konsolą, grami na forum. Mam nadzieję, że poznam tu spoko ludzi! Pozdro! :D

Wczytywanie...