1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siemaneczko :)

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Raikiri, Lipiec 28, 2012.

1. Raikiri

Raikiri Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W tym miejscu powinno pojawić się zabawne i inteligentne powitanie, ale zabawne i inteligentne rzeczy nie leżą w mojej naturze :)

Monika, lat 20, konsolowy kot,od dwóch i pół tygodnia spełniam swoje macierzyńskie instynkty względem Xboxa. Po kilku dobrych latach zamieniłam klawiaturę na pada i póki co nie żałuję.
    Całym sercem kocham serię Assassin's Creed. Dopiero zaczynam przygodę z konsolą, ale zamierzam powoli powiększać swoją grową biblioteczkę. Po wypłacie :D chcę zaopatrzyć się w obydwie części Dead Space i Batman: Arkham City. Nie wiem, jak to zrobię, ale chcę jeszcze zaopatrzyć się w Maxa Payne'a, dwie poprzednie części są dla mnie tak ważne, jak kubek Starbucksa dla pseudohipsterów.
    Chyba, że przebimbam tą kasę na ubrania i kosmetyki, bo nade wszystko jestem typową babą, później graczem :)
    Gothic, Dungeon Siege, Unreal, Quake - te serie są mi dobrze znane. Jestem dosyć sentymentalnym typem człowieka, który wybaczy przestarzałą grafikę na rzecz zabawy i dobrego klimatu (yy, Carmageddon?)

Jaram się Naruto, później innymi japońskimi tworami. Lubię survivale, cięższą muzykę, trochę klasyki, rysowanie, czasem zdarza mi się przeczytać książkę (W. Wharton, G.R.R. Martin), ale nade wszystko lubię malować paznokcie. Ot, takie próżne, a jak cieszy :)
    A, studiuję dziennikarstwo. Przynajmniej sprawiam wrażenie jakbym je studiowała.

Ktoś to czyta?
    Gratuluję cierpliwości i witam, co powinnam w sumie ująć na początku :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    No Hej :D

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...