1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siemanko

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Tenecto, Marzec 2, 2013.

1. Tenecto

Tenecto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć wszystkim!

Na imię mam Patryk i uczęszczam, do II klasy technikum w Gliwicach. Xbox'a jeszcze, nie posiadam :miserable: lecz planuję go niebawem kupić i tutaj kieruję, moje pierwsze pytanie do Was, a mianowicie czekać na 720 czy jednak kupić jeszcze 320? jak uważacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. qortak

qortak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    Siemka! Nie warto czekac na nowego xboxa poniewaz nie bedzie dluugo fajnych gier i pierwsze wydanie bedzie bardzo awaryjne i drogie

Sent from my LG-P350 using Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. Tenecto

Tenecto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy wiadomo chociaż orientacyjnie kiedy może wyjść? (Jeszcze w 2013 r?)

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Siemanko

W kwietniu powinni podać na konferencji, więcej informacji, narazie nic nie jest pewne :)

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  6. patryxbox

patryxbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witaj.
    Według mnie nie warto czekać na nowego xboxa ;) Wyjdzie przez ten czas[zanim go wydadzą] wiele fajnych gierek. Zresztą Xbox360 Slim nie jest najgorszy.
    Na chwilę obecną niewiadomo kiedy wyjdzie, lecz Microsoft nie wydał jeszcze jego zapowiedzi.

1 osoba to lubi.
  7. qortak

qortak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    Powiem Ci tak, wyjdzie w święta napewno (Bożego Narodzenia). Ale zastanów się, czy warto kupować niedopracowaną konsolę i czekac na każda grę, do tego płacić pewnie z 4 tysiące jak będzie ten wbudowany internet od tych japonskich potwierdzonych plotkarzy? Na xbox 360 jest wiele wspaniałych gier i wciąż żywe live, nic tylko kupować! :)

1 osoba to lubi.
  8. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    X720 ma wyjść około świąt Bożego Narodzenia 2013 roku, ja bym nie ryzykował od razu kupna nowej generacji, raz że będzie cię to kosztowało majątek a dwa, że obecny xbox nadal się dobrze trzyma. Jest wiele żywych i udanych gierek, poza tym, po wyjściu next-gen więcej osób i tak będzie grało w 360 niż 720. Lepiej wydać taką samą kwotę i mieć x360 i parę gierek i niż ekperymentować z x720, chociaż Watch Dogs na nową generację wygląda super!

1 osoba to lubi.
  9. Tenecto

Tenecto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Podobno BF4 i MW4 mają być jeszcze na 360 to duży plus. Poza tym przekonaliście mnie tym iż początkowe wersje mogą być awaryjne i nie dopracowane.

Dzięki wszystkim za pomoc. :distracted:

Wczytywanie...