1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siemanko

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Mateusz1233322, Lipiec 29, 2012.

1. Mateusz1233322

Mateusz1233322 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Mam na imię Mateusz mam 14 lat. Na 99,9% w tym tyg. kupuję zestaw Xbox 360 4GB + Kinect+ Kinect Adventures + Carnival Games: In Action. Jest możliwe, że na sklepie nie będzie zestawu z dwiema grami więc nie jestem pewny co do tego, jak i de tego czy kolo będzie piano black czy mat (na zdjęciach jest piano black, który mi się podoba). Na forum trafiłem dzięki użytkownikowi kamil90, który miał banner w podpisie na innym forum. Myślę, że będę zachwycony tym forum :)

Wczytywanie...