1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siemka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grzybek9876, Grudzień 25, 2011.

1. grzybek9876

grzybek9876 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka. jestem tu nowy , i wlasnie sie tu zarejejstrowalem poniewaz chyba to jedyne normalne forum o xboxach. otoz zalozylem ten temat poniewaz kupilem sobie xboxA ARCADE z polpeszonym chlodzeniem kupilem sobie rowniez fife 11 , i pewnego dnia jak gralem chcialem sobie konsolke postawic w pion, (nie pomyslalem o wylaczeniu) I COS zgrzytlo, gra sie wylaczyla , wyjolem plytke i bylo na niej porysowane kolko. moja wina bo nie wylczylem. w gre dalo sie grac ale sie wylaczala,wczoraj gralem i sie gra wylaczyla , wyjolem plyte a od srodka tego kolka malego byla rysa z peknieciem. Teraz nie wiem czy to wina konsoli czy wina plytki. prosze o odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. TagRider

TagRider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie jestem specjalista ale xboxa sie nie rusza gdy jest plyta w srodku poniewaz strasznie rysuje sie wtedy

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak się przestawia xboxa z płytą w środku, to takie są konsekwencje.

Wczytywanie...