1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Siemka

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez jachmar15, Luty 27, 2012.

1. jachmar15

jachmar15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem tu nowy a konsole mam już z 2 lata.
    kupiłem na allegro przerobioną (nie wiem jaka przeróbka) z ponad 40 grami aktualnie mam ponad 60 tzw. kopiami zapasowymi..
    zarejestrowałem się na tej stronce ponieważ zauważyłem fajny "tutorial" zacząłem robić tak jak tam pisze ale skończyło się na tym żeby wkleić na JF czytałem kilkadziesiąt tematów ale w żadnym nie ma tego co ja potrzebuje. Key z napędu mam na kartce i według odpowiedzi w innych tematach powinienem wejść w manual spoofing i tam wklepać klucz. u mnie niestety w JF 0.1.92b i JF 0.1.55b te okienko się nie wyświetla piszą też że w rubryce firmware pisać np. lt 2.0 ale u mnie nie mogę tego nigdzie wpisać

Witam się z wami i przy okazji proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    spróbuj toolboxem wgrać. Zakładka Advance View i w target masz opcję manual spoof

Wczytywanie...