1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Silent hill 5 pytanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez senor, Lipiec 16, 2009.

1. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    witam, jestem po pokonaniu jakby bossa (taki duzy potwor, ktory lapami atakuje, 50g bylo za niego)... przed walka z nim mialem apteczke i medical drink, lecz po walce pustka... walczyc od nowa starajac sie nie stracic zycia, czy dam rade przejsc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    To co ty robisz z tymi apteczkami o_O Ja przez całą grę użyłem może ze 2-3 (pod koniec miałem ponad 20). Jeśli tak tracisz te apteczki, to spróbuj go pokonać jeszcze raz. Ale ja bym go olał. :p

4. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    no kur**** w tym hotelu stracilem 2 apteczki;/ i 2 medical drinki;/, mialem przerwe i dlugo w to nie gralem, wiec i skill byl slabszy;/..

5. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    szczerze mówiąc, jeśli wycwiczysz dobrze swój unik, dasz rade przejść każdego bossa nawet bez jednej śmierci, nie używając apteczek. na ten przykład, przed ostatnim bossem zapomniałem pójść bo całe moje inventory i walczyłem z nim tylko i wyłącznie mając łom i nóż, zero apteczek itp i dałem rade :p w prawdzie z 4 razy powtarzałem, ale potem ogarniałem go bez żadnego uderzenia, kwestia wprawy. dasz radę przejść dalej, apteczki na prawdę nie są potrzebne w tej grze, a jeśli już, to baaaardzo rzadko.

6. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    dziekuje za odpowiedzi:)
    swoja droga duzo jeszcze godzin grania mi zostalo?

7. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Szczerze mówiąc to nie... Gra jest na jakies 7-8 godzin (zbierając wszystkie serum, zdjęcia i rysunki). Po zdobyciu laser guna na jakies 5.

Wczytywanie...

Poleć forum