1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Silent Hill 5

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sill34, Luty 7, 2009.

1. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z jedną zagadką w Silent Hill 5. Jestem w poziomie "Prison", zaraz po tym jak więzienie się przemieniło. Po tej scence z matką Alexa wychodzę i idę w prawo. Tam z ziemi wyłazi jakiś słup (?) i muszę tam wsadzić rękę. Problem w tym że nie wiem jakie obrazki dać na tym słupie? Straciłem już 5 apteczek ;/ Przeszedł to ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz0992

tomasz0992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    częstochowa
    Powiedz jaka to wersja ang czy (inna), pelna czy demko.Postaram sie pomoc.

4. sill34

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wersja ang, pełna, pobrana z tego forum z megaupload.

Ok już się udało :) Trzeba było dać obrazek konia, trumny i puste pole :)

5. tomasz0992

tomasz0992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    częstochowa
    To sie ciesze.Milej(strasznej) gry...:D:)

6. sill34

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale mam jeszcze jedno pytanie. Od czego zależą zakończenia gry? Bo wiem że jest ich pięć ale co trzeba zrobić żeby je wszystkie odblokować? tylko nie piszcie co to za zakończenia ;P

7. loudlips

loudlips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    ja jestem na poczatku gry w chacie swojej. potrzebuje gazu do barylki z garazu i musze spuscic wode z piwni. gdzie jest ten gas ?

8. sill34

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przed samym wejściem do garażu po lewej stronie jest dziura w murze, przejdź przez nią i idź dalej aż dojdziesz do ciężarówki i tam naładujesz gaz ;)

9. haszisz

haszisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gram drugi raz, bo dopiero teraz wiem jak w to się gra. Jak da radę to trzeba uciekać, a nie walczyć ;) Jestem teraz w więzieniu po zabicu matki. Wcześniej zanim tam wszedłem miałem w inwentory 3 rubiny. Zorientowałem się, że wkladam je na cmentarzu. Jednak nic mi z tego nie wyszło. Teraz ich nie mam, znikły (?). Wróce tam jeszcze? Jakąś kombinacje musze tam zrobić? Próbowałem z tymi trzema, zakładam, ze to za mało. Pamietam jeszcze, ze za pierwszym razem grajac miałem łom. Niepamietam skąd go miałem zamiast rurki.

10. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Jestem w kanałach i doszedłem do bramy 15 przez którą przeszła ta dziewka. Po chwili ubiłem te dwie pokraki. Niedaleko jest wrak samochodu i różne śmiecie. Teraz za cholerę nie wiem co robic dalej. Bo ani się za bardzo gdzie wrócic nie ma itd. Czy może ktoś mi pomóc? Z góry dziękuję.

11. sill34

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ona tylko przeszła? Czyli nie może otworzyć tej bramy z tamtej strony. Musisz się wrócić do jakiejś bramy (niestety nie pamiętam której :p), podejść i ona Ci otworzy. Najlepiej podchodź do każdej - musi być gdzieś niedaleko.

12. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Z podejściem do innej bramy to była akcja wcześniej :) Przez tą przeszła, coś spróbowała pokręcic ale nie dała rady. Niestety nie mam pomysłu gdzie wrócic. Nie ma nawet punktu zaczepienia.
    Miejsce gdzie ona przeszła to na mapie nazywa się "Main Drain Chamber".

edit: na Youtube widzialem, ze prócz tych pokraków pojawił się jeszcze taki wielki pojeb a u mnie coś go nie ma. Po jego pokonaniu brama 15 sie otwarła.

edit 2: Miałem chyba błąd gry. Zagrałem od początku i tym razem wszystko przebiegło jak należy.

13. heragreg

heragreg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Generalnie od 3 rzeczy
    czy zabijesz matke czy nie,czy wybaczysz ojcu i czy dasz apteczke glinie

14. Fazzer

Fazzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    słuchaj. musisz znaleźć dwa rubiny. Garnet i Turqoise. Garnet jest w Dargento cementery a turqoise w Toluca Lake Office ;) i potem je wsadzić ;) wyleci klucz do Moon Garden w Dargento Cementery a tam leży pierwszy Rifle w dziurze w ścianie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum