1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Silent Hill 8 będzie powrotem do źródła

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Becuś, Lipiec 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Silent Hill 8 ma być powrotem do źródeł, czyli legendarnych już pierwszych części serii. Prace nad nową odsłoną idą bardzo dobrze.

Pisarz Tom Waltz (scenarzysta gry), który pracuje przy Silent Hill 8 potwierdził, że prace nad grą idą w bardzo dobrym kierunku i wszystko wskazuje na to, że kolejna część zbliża się do tego, co znamy z początków serii.

Jest jeszcze sporo do zrobienia, a gra ma się pojawić pod koniec 2011. Mam nadzieję, że te zapowiedzi się sprawdzą, bo przyznam szczerze, że taka potencjalna, mała powtórka z początków straszenia bardzo mnie cieszy. Waltz zdradził również, że wraz z premierą pojawi się komiks, który będzie opowiadać o Jebediahu Fosterze i wyjaśni trochę zawiłości związanych z miasteczkiem. Akcja komiksu będzie się rozgrywać w 1867 roku.

Źródło: Gamezilla

Mam nadzieję, że tym razem naprawdę powrócą do źródła, a nie tak jak zazwyczaj się okazuje, wychodzi całkiem inaczej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    No mam nadzieję :D Pierwsze odsłony SH to było coś niesamowitego. Powrót do korzeni to byłby wielki wyczyn.

4. buubu

buubu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to szykuje sie wkoncu jakis dobry horrorek o ile wszystko pojdzie po ich mysli.

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    ciekawe info, liczę na powrót klimatem z 2

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja bym wolał żeby klimat był z jedynki a fabuła z dwójki. Chociaż w dwójce też był fajny klimacik (np. w prawie ostatnim momencie gry w hotelu jak każde drzwi kierowały w ogóle do innego pomieszczenia :D i ta muzyczka)

7. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Jeśli scenariusz okaże się dobry (a mam taką nadzieję), to i klimat całej gry będzie wtedy dobry. Trzeba czekać na kolejne info.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum