1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Silent Hill- Downpour Trailer

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez kubax360, Wrzesień 22, 2011.

1. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Słyszało się o Silent Hill'u swego czasu. Część pierwsza i druga fascynowała, straszyła i zaskakiwała, z kolejnymi było trochę gorzej. Ciekawe co po części Homecoming, studio Konami nam pokaże? Z traileru można wywnioskować, że powrócą mroczne i tajemnicze klimaty z pierwszych części serii.

wiem, że fanów Silent Hill'a nie jest ogrom, ale wg mnie warto zainteresować się tym tytułem.

Źródło:
    Silent Hill: Downpour - Korn Trailer (TGS 2011) - YouTube

...Przepraszam, powinno być trialer, nie gameplay, mój błąd.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem tak.. Po obejrzeniu gameplayu (kiedyś był na forum był chyba z E3 jak się nie mylę) przeraziłem się tą produkcją. A trailer z góry nic nie pokazuje z gameplayu tylko pospolite wycinki :). Więc moje obawy nie zostały rozwiane i nadal mam mieszane uczucia co do tego tytułu.

4. leonheart

leonheart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z tego co widziałem to tylko klimatem mogą coś powalczyć. Grafika jest puki co w najlepszym razie przeciętna, a animacja miejscami wręcz wywołała u mnie niedowierzanie. Wrócą do korzeni chyba również technologicznych ;P

5. kobzuch

kobzuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W tle kawałek Korn!
    Ogólnie rzecz ujmując, jest nieźle. Dlatego, że nigdzie nie widziałem pielęgniarek - samo to już jest nowością i mam nadzieję, że tak już zostanie.
    Mnie osobiście najbardziej pod pasował trzeci "odcinek" horroru... Zresztą, jaki by nie był ten nowy i tak na pewno zagram.

Wczytywanie...

Poleć forum