1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Silent Hill: Downpour

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Gsm Liberty, Marzec 13, 2012.

1. Gsm Liberty

Gsm Liberty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dziś premiera więc można zacząć nowy temat :)

Panowie został mi klucz do domku obok restauracji, będzie możliwość powrotu do tego miejsca?

Jaki jest kod do szafy pancernej zaraz na początku miasteczka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jestem w kinie. ni w zab nie moge znalezc kodu do drzwi, znalazlem 3 filmy z ktorych nic nie wynika. Puszczam je w odpowiedniej kolejnosci. Little help?

4. Gsm Liberty

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A jak naprawiłeś projektor?

5. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trzeba miec czesc do projetora zeby go naprawic a co do filmu to pusc film i wejdz w niego :)

6. ecik3a

ecik3a Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem w restauracju. Znalazlem klucz do drzwi na górne piętro i nie moge otworzyc sejfu. jak go otworzyc?
    jaka jest kombinacja?

7. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    też mam ten problem ciekawe jakie dalsze są zagadki jak już pierwsza jest taka skomplikowana:redface-new:

8. macioo23

macioo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znajdź na piętrze kabel do czajnika na oknie pokarze się kod ;)

9. DarkRouge

DarkRouge Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mega problem.......

ja jestem w kosciele... i wlasnie mala gowniara zamknela mnie... i za cholere nie moge wyjsc stad ani rozwiazac zagadki z lancuchem na tablicy. masakra po prostu jakas. siedze juz pol dnia nad tym... przeszlam wszystko ze sto razy. blagam jesli ktokolwiek wie co i jak zrobic niech napisze...

10. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Łańcuch na tablicy jest narysowany kredą a więc potrzeba gąbki :) Zdobędziesz ją gdy w sali ze scena odpalisz najpierw gramofon póżniej ustawisz reflektor na scenę (otworzą sie zasłony) uruchomisz dzwignię po lewej z numerem 1 i dzwignię po prawej z numerem 2 póżniej w rogu pokręć szybko bęben (imituję deszcz) a kiedy pojawi się na deszcz, uderz w wiszącą blachę i zrobi sie burza a Ty będziesz mogła wejść do domku na scenie i tam po ułorzeniu w skrzyni puzli dostaniesz gąbkę.

11. dimsim

dimsim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam
    ja mam problem z tą grą.
    otóż po cut-scene z JP (ten ktory skacze do kanionu) gra zawiesza mi się. jedyne co działa to guzik power na konsoli.
    po odpaleniu ponownie konsoli w zakładce z pamięcią oraz stanami gry widzę że ostatni save jest uszkodzony.
    czy ktoś mogłby pomóc savem który u mnie w tym miejscu (zaraz po tej cut-scene) wiesza konsolę, ewentualnie następnym po nim?

12. DarkRouge

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    c.d. gabki

z gabka sie domyslilam . jest tylko jeden problem. ja nie moge sie wydostac z tych pomieszczen do zadnej sceny badz gramofonu...

13. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    utknąłem. o co chodzi w zagadce w warsztacie w więzieniu ? widzę te liczby w ultrafiolecie ale tylko trzy a na wpisanie kodu trzeba 5 ? niedokładnie szukam ?

14. DarkRouge

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witaj ja tez jestem wlasnie w wiezieniu. do maszyn jeszcze nie doszlam, ale wczesniej byly pokretla przy sejfie i moze wiesz w jakiej kolejnosci trzeba go zrobic?

wlasnie utnelam rowniez na tych liczbach heh . jesli juz znasz odp moglbys napisac :D

15. Gsm Liberty

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystko robisz na balkoniku, potem schodzisz po drabince i ukaże się wirtualny las.

Wchodzisz do domku układasz fotografię i dostajesz gąbkę.

16. Primo22

Primo22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mogl by ktos pomoc ja mam problem nie umie znalesc jedzenia dla tego goscia jak sie z chodzi do metra zadanie to Find food for the beggar i mam tez problem Find the missing girl

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie wiem czy missing girl nie jest w budynku (świeci się światło w oknie trzeba drabinę ściągnąć)

18. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
    Moze ktos powiedziec jak przejsc te dzwony ? Probowalem kilka razy innymi sposobami ale sie nie udaje

19. haszisz

haszisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Ja mam problem natury sprzętowej. Piszę tutaj, bo podobno gra ma tendencję do spadku płynności i zawieszek na wszystkich konsolach. Otóż w kilku i tych samych miejscach mam za każdym razem zwis konsoli :( czytałem, że recenzenci tego doświadczyli, inni gracze także. Jestem w bibliotece, tam gdzie jest rzutnik, a w pokoju obok sejf. Na rzutniku jest liczba 200 więc kieruję się do tego pokoju. Niestety nie da rady. Jak wyjdę do pokoju z elektornicznym zamkiem jest zwis konsoli. Podobnie jak wejdę do pokoju niżej - po otwarciu drzwi zwis :( jest to w pomieszczeniu gdzie jest winda. Domyślam się, że trzeba iść dalej aby ją uruchomić ale nie da rady. Otwarłem sejf dzięki podpowiedzią z neta co do szyfru. Tam jest id card do windy, ale też nic to nie daje.

Istnieje jakiś sposób aby ominąć tamte pomieszczenia albo coś co można zrobić z konsolą?

20. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Skad masz kod do tego pokoju?

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

21. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    przed wejsciem do pomieszczenia z dzwonami opuśc świecznik i umiesc na nim niebieskie swiece i odpal je zapalniczka . podciagnij swiecznik do gory i na scianie bedziesz mial kombinacje

Wczytywanie...

Poleć forum