1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SILENT HILL HOMECOMING - co sądzicie o tej grze

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez krisr77, Luty 5, 2009.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Grał juz ktos???? Jakie są wasze wrażenia???

Gra ogolnie trzyma klimat - czasami jest strasznie (chociaz do poprzedniczek jej daleko), da sie grać ale kłuje mnie w oczy cholernie słaba jakosc tekstur - normalnie czasami grac sie odechciewa. Konkurent Resident Evil 5 bije go na głowe

I jeszcze taki oldskulowy jest troche praktycznie wszytsko tak samo jak w poprzednich czesciach. Z jednej strony to dobrze(nie psuje sie sprawdzonych pomysłów) z drugiej troche to juz traci myszka w 2009 roku. Wg mnie brak jakis nowatorskich rozwiazan - wiecej swobody, ruchu, mozliwosci uzywania przedmiotów - interkacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja jak narazie przeszedłem niedużo. Wcześniej poczytałem kilka recenzji w których gra ma średnie oceny, ale ściągnęłem bo to Silent Hill :) I musze przyznać że na bieżący moment gra mi się bardzo podoba i nie przeszkadza mi grafika :p

4. Igła

Igła Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ja też dużo nie przeszedłem ale podoba mi się wkońcu Silent Hill to Silent Hill :D

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    jesli ktos gra w gry dla grafiki to jest niedoroslym graczem.....w gry gra sie dla miodnosci

6. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    bez przesady :)

to po co kupowac xboxa tyle fajnych gierek na ps2 :)

liczy sie miodnosc ale gry powninny trzymac jakis standart

7. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    chocby po to sie kupuje nowe konsole ze stare sa juz stare i dobre gry sie juz skonczylo..po co grac w jedna gre 10 razy skoro sa nowe konsole z nowymi grami......... i dalej podtrzymuje zdanie ze wole grac w gry z gorsza grafika ktore mnie wciagna na dlugie wieczory niz zagrac w najcudowniejsza gre graficznie ktora odstawie po 2 dniach bo mnie nie przekona do siebie .....ladna grafika jest fajna ale akurat na nia najmniej zwracam uwage przy wybieraniu gry

8. Gears of Persia

Gears of Persia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W pełni zgadzam się z Tomaszem :] Gry mają być grywalne, a nie mega wypas graficznie...
    Ja po dziś dzień lubie podłączyć mojego ps1 i pyknąć w Final Fantasy VII, Star Ocean, Silent Hill, Suikoden, Legend of Mana, Valkyrie Profile(!!), długo by można było wymieniać ;;];] a co Silent Hill-a to mi się bardzo spodobał, po co mają coś zmieniać przecież ideału się nie da ;p

9. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tez mi sie lepiej gra w SH:H niz w demo RE:5
    ale jak by jesz Silent Hill tak wygldał jak Resident to bym sie nie obrazil :)

10. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    A ona wynika między innymi z oprawy graficznej.

11. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    co ma piernik do wiatraka.. grafika do miodnosci ma tyle co nic.... znam ludzi .mam kolegow co graja w taka gre jak O GAME ..nie ma tam nic..zero..tylko plansza i rozkazy a gra potrafi uzaleznic.bo ma to cos w sobie..i dlatgeo zawsze i wszedzie twierdze ze grafa do miodnosci nie ma nic.

12. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    Gówniana strzelaninka o tytule Resident Evil 5 z fajną grafą nie podskoczy nawet do pięt klimatycznemu Silent Hillowi z gównianą grafiką. ;)

13. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    premiera w europie prawdopodobnie 20.2.2009

14. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    na torrentach jest juz wersja promocyjna (radze nie podlaczac pod LIVE i przestawic date w xboxsie)

15. loudlips

loudlips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    silent hill wygina pale ! sadzilem zebedzie to gowno cos jak 4 czesc ale ten zagniata gary. zajebiscie alex sie porusza. szpitaj ma klimat totalny. zajebisty efekt graficzny narzucili na gre ! dla mnie kozak. niema co porownywac z re 5 bo to inne tytoly. konami mnie zaskoczylo bo zapowiadala sie kaszana. ja osobisciepolecam ! no a granie w nocy to tylko obowiązek ! w dzien to nie to samo. plus dobry sprzet audio ;)

p.s. ja wylaczylem kabel od neta i podlacze oo premierze

16. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    no fakt...gra robi sieczke w glowie..ma taki klimat jak pierwsze czesci silenta.....obecnie jestem na komisariacie chyba..po takim wielkim bosie zaraz..co z szeryfem uciekam do biura pozniej..... super klimat ale troszke ciezka bywa momentami...malo amunicji jest

17. ariel23

ariel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    im lepsza oprawa graficzna tym moze byc lepsza miodnosc z gry

18. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    ale wyjasnij co ma grafika to miodnosci??........... jaka grafike miala kiedys gierka syjumping albo gta 1 ( zerową) a pol polski sie tymi grami podniecalo

19. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ale kiedy to bylo czlowieku.....jakby grafika nie byla wazna to by co pol roku nowych kart graficznych nie wydawali a ty nadal grał bys na ps2

20. ariel23

ariel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nic nie bede wyjasniac, w niektorych grach po prostu ładna grafika sprawia ze przyjemniej sie gra

21. perszing17btmpl

perszing17btmpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ladna grafika liczy sie GRYWALNOSC!!!!silent hill juz nie przesadzac ze ma slaba grafe niema jakies cudownej ale znosna dla oka a klimat tej gry noz ku.wa nie ma co mowic polecam ta gre jest zajeista 2 dni grania do 5 rano mowia swoje szkoda ze tak szybko sie skonczyla hehe ale gra polecam naprawde jest warta a jak znowu ktos cos o grafice baknie to ma nierowno strasznie to chlopie zacznij malowac obrazy bd mial slicznie i kolorowo silent hiil polecam i to bardzo jeden z lepszych horrorow po dead space i residencie na ktory juz nie idzie sie doczekac pzdr;)

Wczytywanie...

Poleć forum