1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Silent Hill Homecoming-jak sie prezentuje?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez meloncom, Luty 28, 2009.

1. meloncom

meloncom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    Witam serdecznie.

Chcialem zapytac czy gral juz ktos w SH5 bo czekam na premiere w Polsce, chcialem zakupic gierke. Gralem jak na razie w bete na piecu i prezentowala sie naprawde niezle pomimo bardzo duzej liczby niedociagniec. Jak sie prezentuje gra, grywalnosc i klimat?

BTW: gral moze ktos na x360 w Silent Hill 4: The Room z pierwszego iksika??

Mam wszystkie czesci ale chcialem miec jakies porownanie miedzy wersja z pieca a z X (dostepne sa bodajze SH2 i SH4):DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    juz premiera byla w europie(dokladnie 24) juz w ultimie mozna kupic:)

giera fajna,wlasnie bede niedlugo w nia gral :)

4. Danke

Danke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBOX 360 World
    Według mojego kumpla gierka naprawdę dobra, lecz posiada też trochę bugów. Miał problem z jedną zagadką, bo nie mógł odpowiednio jej ułożyć i musiał zacząć od poziomu wcześniej. Ale klimat ma, więc można spróbować.

5. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jedyne co z tą grą jest nie tak to poziom zagadek. :p
    Graficznie bardzo ładnie. Przeciwnicy są całkiem wymagający. Klimat też daje rade.
    Fabularnie jest średnio - starali się zrobić coś na miarę 2jki ale nie wyszło.
    Jeśli chodzi o długość... Za pierwszym razem będzie jakieś 8-9 godzin. Za 2 czy 3... ze 3 :D

6. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema, apropo strony graficznej.. U was tez tak koszmarnie spada framerate w samej grze jak i niektorych cutscenkach? nie wiem czy zle nagralem, czy co.. ale normalnie masakra.. strasznie to przeszkadza..

Pozdrawiam

7. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    gra cudowna.juz sie wypowiadalem kiedys...przeszedlem dwa razy..klimat ma swietny,,,,straszny brudny chory zboczony:)...grafika swietna i pasuje do silenta idealnie....poziom zagadaek super..ogolnie gra 10/10 ..w tym stylu najlepsza na xboxa...w ciemno godna polecenia i warta wydania kasy za oryginal..

8. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Zgadzam się z tomaszem222 - przeszedłem gierke na 1000GS - (nie aktualizowałem) - i muszę powiedzieć że SH:5 daje rade ;p

9. Angoleiro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A ktos sie wypowie o tej stronie graficznej i framerate? :D

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1063
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Graficznie może być, framerate w porządku nie raz małe zwolnienia

11. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    potwierdzam,gralem juz,zrobilem w pare dni 1000/1000(bo to moja ulubiona gra wiec kacilem na maxa)

swietny klimat
    niezle zagadki
    potworki fajne
    ano i duzo strachow :O

co do grafy...chlopaki,w takich grach nie liczy sie grafa a klimat!ale grafa itak jest ladna

12. Angoleiro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie chodzi mi czy jest ladna czy brzydka, bo to w silencie nie ma znaczenia.. aczkolwiek framerate tak mnie boli ze nie da sie grac... SH nigdy nie mial z tym problemu..

Przymknalem oko na framerate i pogralem dluzej.. piekna gra.. ktos tam mowil ze za duzo walki jest? Za duzo? Walka po prostu zostala dopracowana. Klimat jest bardzo dobry. Pierwszy Silent Hill po 2 odslonie, ktory nie odrzucil mnie po pierwszych 40 minutach grania. A gralem we wszystkie SH jakie sie ukazaly. Gra jest na prawde dobra. jedynie zgrzyta ten zasrany Framerate. Ale jak sie przymknie oko to miodzio :)

pozdrawiam

13. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Wam te zagadki odpowiadają? Przecież one w ogóle nie wymagają myślenia - odpowiedzi są zbyt oczywiste... A framerate faktycznie zwalnia, ale da się przyzwyczaić (ew. wyłącz latarkę i już jest płynniej .).

14. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    no ja u siebie nie mialem zadnych problemow..nic nie bylo co by mi przeszkadzalo....na poczatku to smuzenie troszke mnie draznilo ale przeciez to jest silent hill i w kazdym tak musi byc.....nie mialem raczej zadnych zwolnien..no chyba ze nie zwracalem uwagi..ogolnie do grafy nic sie nie moge przyczepic

15. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    co do zagadek to moze i faktycznie za malo kombinowania,szukania w ksiazkach..pamietam jak gralem miesiac w silent hill origins kombinujac samemu ^^

16. CrashOmg

CrashOmg Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Zgadzam się z wami całkowicie .

17. Angoleiro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no mnie Homecoming bardziej podoba sie niz Origins i 3 i 4. IMO to wlasnie Origins polecial na walke.. Ale to kwestia gustu ;)

18. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    a ja wcześniej nie grałem w żadna grę z serii silent hill i powiem ze wcale mi sie ta gra nie podoba.Moim zdaniem jest to głupie ze np:rurką mogę otworzyć szafkę ale już desek nie mogę nią wyrwać :p

19. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    jeszcze sie taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil:):).......... jesli mi by takie sprawy przeszkadzaly a grach jak tobie z ta rurka to chyba w zadna gre bym nie zagral :p:p.......a tak na marginesie skoro nie grales w zadna czesc to moge ci powiedziec tylko to ze zaluj bo straciles chyba najlepsza serie gier z gatunku horror...............no ale sa gusta i gusciki:)

20. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie mowie ze przez ta rurkę nie podoba mi sie cala gra po prostu moim zdaniem jest to trochę dziwne ale chyba o to w tej grze chodzi:D ja raczej nie przepadam za tym gatunkiem gier jedyna gra jaka przeszedłem w tym gatunku to dead space a teraz przechodzę alone in the dark.

21. fatumzoR

fatumzoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Krótko - oni zawsze chcą odzwierciedlić klimat z 2 i zawsze im nie wychodzi. Fabuła też taka sobie, straszki i strachy można przewidzieć 5 sek. przed daną akcją. Graficznie też nie jest najgorzej - ale mogło być lepiej :) (Wiem, jestem chamski). Pomijając wiele niedorobień i błędów można pomęczyć parę godzin w tą grę :) Na PC jak grałem, to włożyłem rękę do tej dziury po tą maskotkę i grać zakończyłem, bo później wyskakiwał błąd, pomimo wielu reinstalacji nadal było tak samo. Ocena? 6/10 :) Fanboy'om życzę powodzenia :)

Wczytywanie...

Poleć forum