1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Silent Hill: Homecoming-opinie,recenzje.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez misiek8, Październik 1, 2008.

1. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Jako,ze gra miała już swoja premiere w Stanach pojawily sie pierwsze recenzje.

Gra zostala slabo oceniana przez prestiżowy i opiniotwórczy IGN(6,7/10)i Official Xbox Magazine(6,5/10).

Glownym zarzutem jest pojscie w strone gry akcji,i porzucenie elementu strachu i zaszczucia.

Recenzja + videorecenzja http://xbox360.ign.com/articles/915/915002p1.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Silent Hill: Homecoming-opinie,recenzje.

I tego właśnie najbardziej się bałem - postawienia na sieczke, a nie zagadki. Szkoda bo mimo wszystko bardzo liczyłem na nowego Silenta. Czymu nikt nie może zrobić już gry na poziomie pierwszej bądz drugiej odsłony? Świetny klimat, inteligentne zagadki i przedewszystkim mało walki... Tak czy siak Silent to Silent więc i tak dam mu szansę.

4. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

O boze, czym jest SH bez strachu??!!
    Ja chcę remake 1 na next gen, nic więcej :) Przy żadnej grze się tak nie bałem, słowo :) Jakaś petycja może, albo coś.. ;(

5. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu

Czym sie kierowalo KONAMI zecajac ten tytul tak lipnej firmie co mialo na mysli? zniszczyli tak dobra pozycje ,przeciez bylo juz lekkie niezadowolenie graczy przy SH 3 tam juz bylo za duzo strzelania a za malo zagadek.Wydaje mi sie ze mamy koniec serii panowie to jest ostatni SH KONAMI kladzie laske na ten tytul. [​IMG]

6. adik229

adik229 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

wg. mnie fajną grą była 2 część resident ewil w takie coś bym popykał:)

7. cpt rhodes

cpt rhodes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Łatwiej jest strzelać niż myśleć. Przejscie sh2 było trudne ze względu na zagadki, a o terrorze jaki gra oferowała nie wspominam. Czasy są takie, ze gry są coraz łatwiejsze, taka jest prawda. Tymbardziej gdy w zasadzie wszystko jest liczone przedwszystkim na rynek amerykański, gdzie większość durni nie byłoby w stanie zrozumieć zagadek wymalowanych krwią na ścianach. Musze sie przekonać na własne oczy, ale jeżeli capcom był w stanie zamordować serie Resident Evil, bo czwóreczka jest cieniutka jak ass węża, to czemu Konami miałoby mieć problem z ukatrupieniem SH? Głupie to i smutne, bo silent wydawał sie niemożliwy do zepsucia :mad:

8. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn

wszystko się psuje. residenta zaczął kaszanić outbreak a dobiła go absolutnie czwórka (dla mnie RE4 nie zasługuje na tytuł RE. gra może i spoko, ale nie RE!!!). Silent hill tak samo. 1 była super, 2 była wprost perfekcyjna (dla mnie best game ever! do dziś mam Theme of laura na dzwonku). podobna rzecz się stała z kolejną z moich ulubionych gier : CRASH. toż to co wychodzi ostatnio pod tą marką to jakiś żart. na dobrą sprawę to od kąd mam Xa tylko GoW przedstawiał jako taki poziom że się chociarz chciało siedzieć i grać. a reszta padaczka z GTA 4 na czele (poprzednie części mam wszystkie na maxa, a 4 jeszcze nawet nie skończyłem bo mi się po prostu nie chce).
    nie pamiętam już nawet kiedy ostatni raz cieszyłem się jak dziecko grając w jakiś nowy tytuł tak jak to było kiedy grałem w stare crashe, residenty, silenty i inne ratchety i Jaki. teraz tylko bryndza wychodzi. no ale sezon świąteczny idzie to poczekamy. może coś się jeszcze pojawi. pierwsza z moich oczekiwanych czyli silent hill już spisana chyba na straty (chociaż może ściągnę i spróbuję) teraz mam nadzieję że prince'a nie spierdolą!

9. skrzatu

skrzatu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Curry_ totalnie się z tobą zgadzam ,dobrze gadasz , sama kaszana . nic tylko każdy paczy na grafikę a klimatu zero .

10. Furson

Furson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

o stary moze sciagniesz i sprobujesz ! moze zrobisz im tą łaske i juz zassiesz to nielegalnie z neta... wez mnie nie dobijaj czlowieku.

GLUPOTY GADASZ i tyle,
    zacznijmy od tego ze do sukcesu tych wspanialych starszych gier takich jak resident i crash przyczynila sie grafika 3d ktora wtedy byla czyms w miare nowym i robiącym wrazenie -recenzenci i wszyscy wokolo byli oczarowani grafą i jej mozliwosciami ale.. . juz nawet walic tą grafike chodzi o to : ile razy chcialbys grac w tego samego residenta ? zobaczylbys ze po pewnym czasie dostrzegalbys pewne niedogodnosci i wolalbys o zmiany... tacy zą ludzie ! ile mozna robic to samo, potrzebne są zmiany, a no i na residenta 4 moim zdaniem glosu nie powienienes podnosic bo jak juz na tym forum wspomnialem : na masterpiece sie nie pluje
    tak samo co ty chcesz od gta4 ? jaj ci brakuje zeby w to grac bo pewnie nie pasuje ci fizyka bo to bo tamto.. nosz ku**a .. czlowieku ! zastanow sie ! ogromne miasto zaplanowane w 100 % - zero pustki
    ciekawa fabuła z prawdziwie hollywodzko przeprowadzonymi scenkami, znakomita fizyka dzieki silnikowi euphoria, dlugosc gry (ok 25 h), MULTI !, duzo by wymieniac
    ale nie spoko zyj se dalej w tym swoim vice city czy san andreas i czcij prostote
    INNOWACJA - na tym sie trzepie kase, z tego ludzie mają fun, to jest przyszlosc
    (btw w sumie mam gdzies recenzje ign bo jak gra jest fajna to po prostu w nia gram ale owy portal wystawil masterful gta 4 wiec prosze nie pie***lcie mi ze ta gra ssie bo nie moge z wami)

ok no crasha zjebali masz racje, ale polega to tylko na tym ze chcieli wymyslec cos nowego ale im to nie wyszlo

11. loudlips

loudlips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin

ja zakupie te gre na pewno. jestem fanem silentow (oprocz 4 :p ) heheh, ale jak stanieja lub jakas uzywana kupie

Wczytywanie...

Poleć forum