1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Silent Hill UKONCZONY -- werdykt.moja ocena

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez tomasz222, Luty 10, 2009.

1. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    wlasnie ukonczylem silenta... stwierdzam ze to jest chyba najlepsza.. najdoskonalsza gra na xboxa w jaka gralem a gralem juz w mase gier.....gra ma super grafike ( do tych co sie czepiaja) grafika jest mroczna , brudna,prosta..szara...to wszystko nadaje grze super wymiar.....a do tego KLIMAT...gra ma taki klimat ze mozna by duzo pisac...mnie wciagla jak bagno.ciezko bylo odejsc od gry na chwile...cos pieknego..,..momentami gra jest chora,zboczona,,,,nikt o zdrowych zmyslach nie wymyslil tej gry...niektore wstawki i sceny w grze powalaja okrucienstwem i sadyzmem...... gra jest cudowna. i kazdy musi w nia zagrac...zagadki.....jest ich w grze sporo ale podstawowa znajomosc angielskiego gwarantuje ze je rozwiklamy.czasem tez mozna metoda prob i bledow........oszczedzajcie apteczki i amunicje..taka moja rada.....ostatni boss dal mi wycisk ale jakos dalem rade........acha..zakonczenie zaskakuje:D:D.....do doblokawania jest 6 strojow...ja odblokowalem stroj dla ALEXA...doktor rodem z psychiatryka i sali zabojstw:p .......piszcie co wam sie odblokowalo

OSTATECZNA MOJA OCENA 1 na 10.....KLIMAT =20...GRAFIKA = 10....FABUŁA = 10....MIODNOSC =20...hehe..gra tak dobra ze brakuje skali..POLECAM KAZDEMU....

2. Lotnik421 Xbox One

3. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak gierka jest super tylko zakończeń jest chyba 5 do wyboru do koloru mam save od którego zależy jak się gra zakończy :
    - czy zabijesz mamę czy nie
    -czy wybaczysz tacie czy nie
    -czy ocalisz Waltera czy nie??

już miałem 2 zakończenia

Kod:
    [URL="http://mycheats.1up.com/view/section/3161063/24775/silent_hill__homecoming/xbox_360"]MyCheats: Silent Hill: Homecoming Walkthrough, Silent Hill: Homecoming Guide, Silent Hill: Homecoming FAQ[/URL]
    moje odczucie co do ostatniego szefa był chyba najprostszy ale to pewnie temu że miałem zapas apteczek i serum ;-)

gierke polecam oczywicie tylko noca ;-)) wiadomo czemu

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    tzn ja piszac ze mi dal w kosc mialem na mysli nie to ze jakos ciezki bo zostaly mi 3 serum jeszcze ..ale ze byl denerwujacy.jak caly czas odpycjal i machal tymi lapami co mnie wywalalo na ziemie.. ( sczegolnie co machal najpierw w jedna strone ( tu blok) a jak wracal ta lapa to juz nie moglem blokowac i gleba)..ja mialem zakonczenie to co lezy w szpitalu i mu kasuja pamiec....matki nie zabilem..a ojcu chyba wybaczylem

5. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepszy Silent Hill od czasów pamiętnej "dwójki", która dla mnie znajduje się w TOP10 game ever:) Nowy Silent w końcu ma klimat, jednak sama rozgrywka trochę średnio mi pasuje - za dużo strzelania/walki, za mało myslenia. Ale jest ciekawa historia i sam gamplay nie irytuje, co robił np. The Room. Jednak grafika, to niestety poprzednia generacjia. Gra wygląda jak na PS2 tylko, ze podbita do wysokiej rozdzielczości. Za to muzyka, gra aktorów - najwyższa ocena.
    Dla mnie gra wyraźnie lepsza od części 3 i 4, ale też lata świetlne za niedoścignionym Silent Hill 2 i sporo za pierwowzorem.

6. neMeSIz

neMeSIz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak czy siak amerykanski sh nie umywa sie do pierwowzoru :) powstaje juz tylko by trzepac kase nic wiecej, zero radosci :p

7. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    e tam..pod koniec jest sporo zagadek:D
    jak przejdziesz calego homecoming to sie wypowiesz..bo jak narazie to stek bzdur..jak sie nie gra to sie nie ma radosci

8. ariel23

ariel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    milo przeczytac ze nowy Silent Hill ma dobry klimacik i jest dobry :)
    jeszcze pare dni i sam zapykam bo ogolnie serie SH lubie i na ta gierke czekam juz dlugi czas. jedyne co mnie wkurza ze wersja ntsc miala premiere juz kilka miesiecy temu a PAL dopiero niedlugo :/

9. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    na taka gre warto wydac nawet jak za oryginal :D

10. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    no i stalo sie..nie ma tak dobrych innych gier jak narazie wiec zaczynam grac w silenta od nowa;p

11. AuSeR

AuSeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pomorze
    A to jest jakaś straszniejsza gra czy nie podobne coś do FEAR ?Bo jeszcze nie grałem

12. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Nie dla dzieci. Jako 13-latek to się za nią nawet nie bierz bo będziesz miał koszmary.

13. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie ze koszmary tylko mu psyche skrzywi na reszte zycia.....lepiej w to nie graj bo 13 lat to chyba za malo na takie przezycia....acha dodam jeszcze ze grajac drugi raz znajduje sie w garazu kolo domu wielka pile tarczowa..ta co psychol w pokoiku straszyl kobitke....jednym cieciem zalatwia podstawowych przeciwnikow....

14. neMeSIz

neMeSIz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no i o tym wlasnie mowie ^^ pila lacuchowa hehe ... to juz wszystko bylo w czesci drugiej, odgrzany kotlet nie smakuje tak samo... zreszto co ja bede sie sprzeczal :) kazdy ma swoje widzimisie, dla jednego bardziej sie podoba pong dla drugiego quake 10

15. ariel23

ariel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kazdy segel cos ma z poprzedniej częsci - to normalne

Wczytywanie...

Poleć forum