1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

skaczące i rozmywające się filmy avi

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez look4s, Listopad 21, 2012.

1. look4s

look4s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam! mam problem z ogladaniem filmow na ixie, sporo filmow rozmauje mi sie albo strasznie skacze nie da sie tak ogladac
    dasha mam najnowszego jestem caly czas podpiety do neta, sprawdzalem te same filmy na starej konsoli dash jakis starszy gdzies z przed roku i tam smigaja te filmy ktore u mnie sie tna, czy jest jakis sposob wywalic te codeki i sciagnac nowe albo jaaks aktualizacje pobrac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: skaczące i rozmywające się filmy avi

A czego odtwarzasz filmy?z pena czy udostępniasz w WMP? Możesz spróbować zrobić streaming na konsole z komputera w programie Vlc może to pomoże bo będziesz wysyłał już zakodowany sygnał

Wysłane z mojego LG-E610

4. look4s

look4s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I z pena i po sieci poprzez zwykle udostępnienie, ale dlaczego te same filmy chodzą na innej konsoli a u mnie nie chcą

Wczytywanie...

Poleć forum