1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skad pobrac gry z xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maffioso, Czerwiec 15, 2014.

1. maffioso

maffioso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam zakupilem konsole i w aukcji bylo napisane ze bedzie kika gier do pobrania z xbl niestety nie wiem jak znalesc te gry i spradzic jakie tam sa tytuly posiadam kilka profili w jednym z hitori pobierania udalo mi sie znalesc hitamna absolution jak znalesc reszte gier?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KarMan

KarMan Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możliwe że Cie wykiwali , wątpię że gry są z pełni legalnego źródła skoro masz kilka profili. Skąd masz tą konsolę ?

4. maffioso

maffioso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ok przejrzalem wsyztskie profile i znalazlem te gry w histori pobierania gier teraz musze tylko dysk skombinowac i bedzie mozna gac :D kupilem na allegro:p i zapytam sie jeszcze odnosnie aktualizacji gier , bo wlaczylem battelfielda 3 i pyta sie mnie czy pobrac aktualizacje a chcialem pograc przez neta mam LT 3.0 :) nic sie nie stanie jak pobiore?

5. Vixen

Vixen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeśli masz kopię 1:1 to możesz grać. :)

6. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma już banów za lt . Spokojnie możesz pobrać sobie i ta aktualizacja tylko do multi jest.

Wczytywanie...

Poleć forum