1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skąd wiem, że dana kopia gry jest bezpieczna na live?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fizik, Październik 8, 2011.

1. fizik

fizik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    zastanawiam się nad przerobieniem napędu do LT 2.0. Na razie mam oryginalną konsolę i gram w oryginalne gry, jednak to się zmieni i mam pewne wątpliwości.
    1. Zastanawia mnie skąd pobierać i jakie wersje((których grup), żeby mieć jako taką pewność, że się zrobiło wszystko co możliwe by zmniejszyć prawdopodobieństwo wykrycia, grając na livie?
    2. Czy każdą grę sprawdzać abgxem i jak go poustawiać dla nowych i starych gier? Rozumiem, ze ustawienia się różnią?
    3. Czy starsze gry trzeba jakoś specjalnie przerabiać żeby poprawnie działały i nie powodowały flagi?

Może ktoś z bardziej doświadczonych graczy, którzy grają online podzielą się swoim doświadczeniem. Byłoby super ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilradom1910

kamilradom1910 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
Wczytywanie...

Poleć forum