1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skąd Xbox live 48h

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mati010, Kwiecień 15, 2012.

1. mati010

mati010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Witajcie, zastanawia mnie jedno skąd ci sprzedawcy na allegro.pl mają tyle kodów do 48h ?? I jeszcze cena 1,50 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati010

mati010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Najlepsze jest to jeszcze, że kupiłem 2x48h i dostałem gratis 6x48h

4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Pewnie z różnych stron internetowych lub wygrane w jakichś konkursach:p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

5. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Tak jak wyzej najczesciej z roznych konkursow albo jak startuje beta gry na xboxie ( ostatnio byl temat jak zdobyc te kody na chinskiej stronie jak pogrzebiesz w tym dziale to znajdziesz ) albo tez z robienia roznych "survey'ów" czyli zmieniasz se ip na amerykanskie i wypelniasz rozne ankiety i za to dostajesz iles tam punktow i np za 100 punktow masz 1 kod xbox live :d ja tak posiedzialem z pare godzin i narobilem se ze 30 kodow ^^ jak jest ktos zainteresowany : Free Xbox Live Codes - Home tylko to teraz dziala inaczej . dostaje sie 0.75 $ na amazon to mi sie teraz nie chcialo robic i czekam az spowrotem wroca te punkty

Wczytywanie...

Poleć forum