skan paragonu od dysku help

komar199

Świeżak
Świeżak
Witam panowie mam do was wielka prośbę coś rypie mi się dysk od 120gb(mam arcade) ;( dzwoniłem do Microsoftu i chciałem złożyć reklamacje jednak potrzebny jest skan paragonu dysku który muszę im wysłać wraz ze skanem nadania paczki do nich i mam prośbę byłby jakiś posiadacz takiego paragonu tak miły i podarował mi skan??



W zamian za skan jestem w stanie komuś doładować konto komórkowe w każdej sieci za kwotę powiedzmy 10 zł może teraz znajdzie się chętny;0
 

Zero

Użytkownik
Użytkownik
Kolego czyżbyś wyrzucił dowód zakupu konsoli?
 

komar199

Świeżak
Świeżak
może nie tyle co wyrzucił co zawieruszył i nie konsoli tylko dysku dysk nie ma daty produkcji i trzeba paragon na jego reklamacje;(
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłbym Ci skana ale na paragonie mam PREMIUM. Zresztą jeśli tak bardzo chcesz to moge Ci zrobić jednak od Premium chyba nie przejdzie.
 

komar199

Świeżak
Świeżak
Seba wielki dzięki za chęć ;) ale chodzi mi o skan paragonu DYSKU 120 gb a nie konsoli premium/arcade czy elite
 

Hakerpawel

Użytkownik
Użytkownik
Kup 2 prz internet, jakiś z przesyłką gratis, weź paragon odeślij przesłykę w ciągu 10 dni i oni wg. prawa hadlu internetowego muszę ci odesłać kasę :)
Ew. poszukaj na różnych innych forach...
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Znaczy jak to? Dysk kupowałeś oddzielnie?? Czy na paragonie tez jest dysk.
 

komar199

Świeżak
Świeżak
Kup 2 prz internet, jakiś z przesyłką gratis, weź paragon odeślij przesłykę w ciągu 10 dni i oni wg. prawa hadlu internetowego muszę ci odesłać kasę :)
Ew. poszukaj na różnych innych forach...
Hakerpawel dobry pomysł jak by miał jakieś 400 zł pod ręką;)

Znaczy jak to? Dysk kupowałeś oddzielnie?? Czy na paragonie tez jest dysk.
tak kupiłem osobno mam arcade i kupiłem orginalny dysk 120 gb za 435chyba i gdzieś zgubiłem paragon;(


W zamian za skan jestem w stanie komuś doładować konto komórkowe w każdej sieci za kwotę powiedzmy 10 zł może teraz znajdzie się chętny;0
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No to nie pisz, że dysk od elite tylko po prostu dysk, a masz arcade. Bo tak to napisałeś, że każdy myślał, że masz Elite ;)
 

komar199

Świeżak
Świeżak
witam to jak zlituje się ktos??
 

rusieknh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam ja mam podobny problem tylko ze ja potrzebuje paragon na xbox Elite.Konsole kupilem w grudniu ubieglego roku.a zepsul mi sie pad i teraz chce reklamowa.baba chce paragon....a on przepadl:( prosze o pomoc!!!!
 

Do góry Bottom