1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skandaliczny rysunek w belgijskiej gazecie...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ruzyk, Kwiecień 14, 2010.

1. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    Redakcja kpi z tragedii w Smoleńsku

Niestosowna karykatura pojawiła się dzisiejszej Gazet van Antwerpen. Na obrazku widać polskiego orzełka z roztrzaskaną głową, na tle biało-czerwonej flagi z ironicznym napisem: "Orzeł wylądował".

Jak informuje serwis www.wiadomosci24.pl, polska ambasada w Belgii złożyła już zażalenie.
    Redaktor naczelny belgijskiej gazety Pascal Kerkhove nie zamierza jednak przepraszać.
    Jak powiedział, "co do interpretacji należy zgłaszać się do karykaturzysty”. Według niego, "rola redakcji ogranicza się do sprawdzenia, czy rysunek nie zawiera treści rasistowskich lub nie narusza dóbr osób prywatnych".

Podajemy dane redakcji Gazet van Antwerpen. Tutaj możecie wysłać swój protest

Źródło: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100414/KRAJ/871463294

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    czemu wyzywać belgow skoro to nie oni to zrobili, tylko jakaś głupia gazeta? dla porównania to, że na jakimś forum są niesprawiedliwi moderatorzy, nie oznacza, że cale forum jest do d**y :)

4. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Wali mnie to. To ich zdanie. Jeśli mają taki humor i ich to śmieszy, proszę bardzo. Nie zamierzam nikogo wyzywać jak jakiś moher, który wyzywa dzieci rozmawiające w kościele. Mnie to nie uraża, jakoś nie czuje, żebym przez jakiś głupkowaty rysunek się czuł gorzej. Mogliby to usunąć, a jeśli nie - niech sobie to trzymają.

5. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak by taki temat stworzył user to rozumiem ale moderatorowi nie przystaje WSTYD WSTYD WSTYD!!! Byłem w Belgii i wiem ,że rdzenni Belgowie to kapitalni ludzie. Mam gdzieś autora tego obrazka może #######ać.

6. moon

moon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z przestrzeni kosmicznej :D
    Dokladnie, nie nalezy obwiniac belgow itp. Tylko ew. gazete ktora to opublikowala, a dokladniej karykaturzyste ktory to narysowal. :p

7. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli jest Ci to całkowicie obojętne i ani trochę Cię to nie uraziło to znaczy, że jesteś mega ignorantem. Gdyby naszym krajem rządzili tacy ludzie to już dawno stalibyśmy się światowym popychadłem. Nikt nie mówi o wszczynaniu awantury, ale uwagę trzeba zwrócić.

Wczytywanie...