1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skanowanie twarzy w NBA 2K15 nie działa najlepiej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Europejska premiera dopiero w piątek, lecz Amerykanie od dziś bawią się NBA 2K15 i jednym z największych bajerów nowej odsłony - skanowaniem twarzy. Przeniesienie własnej facjaty na cyfrowy parkiet brzmi zachęcająco, ale w praktyce wychodzi to... różnie.

Wahacie się między zakupem NBA 2K15 a Obcy: Izolacja? Wybierzcie to pierwsze - basket i horror w jednym!

Ghule z Fallout 3, obce rasy z Mass Effect? Kogo Wam przypominają twory niezbyt poprawnie wykonywanego skanowania? Instrukcję, jak powinno się to wykonywać, znajdziecie tutaj. Premiera gry w Europie już w ten piątek.

Hej, ty, gładkoskóry...

2. Lotnik421 Xbox One

3. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Lol :biggrin:
    Analogiczne miałem w Kinect Sports Rivals - na filmikach YouTube to pokazywali jak to elegancko skanuje Twoją twarz - prawie lustrzane odbicie.
    Postać, która wyszła po zeskanowaniu mojej facjaty bardziej przypominała gogusia z "Mody na sukces" niż mnie.
    Więc nie wiem, jak to do końca z tym skanowaniem jest...

Wczytywanie...

Poleć forum