1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skarlet – nowa postać w Mortal Kombat

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fani bijatyk nie mają chwili spokoju. Zapowiedziany Street Fighter x Tekken, w produkcji SoulCalibur V, a producenci nie tak dawno wydanego Mortal Kombat po raz kolejny dopieszczają graczy.

Na 21 czerwca zostało zapowiedziane odkrycie kolejnej nowej postaci do najnowszej odsłony MK. Jest nią brutalna miłośniczka tryskającej krwi – Skarlet Vignette. Na poniższym materiale wideo zobaczycie jej możliwości podczas walki, zakończone piękną fontanną juchy.

Premiera Skarlet 21 czerwca, a kolejne postacie już w drodze. Muszę przyznać że bardzo podoba mi się polityka NetherRealm Studios, polegająca na ciągłym wspieraniu nowościami swojej gry oraz jej posiadaczy.

Źródło: www.*****.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla mnie "bijatyki" są niegrywalne na padzie od X'a, więc ten news nie budzi we mnie żadnych emocji.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ciekawe co ma pad do grania .umiejetnosci od tego sa jak nie umiesz grac na jednym raczej duzo wiecej nie zdzialasz na dopasowanym dla ciebie:p .a w temacie pewnie postaci bedzie mase i nabijane kasy na dcl pozdr:)

5. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chociażby to, że jak grasz na padzie od PS lub na PSP, a po paru latach, przesiądziesz się Xboxsowego "krzyżaka" to zauważysz różnicę.

Przepraszam, czy my się znamy, byś twierdził, że nie mam umiejętności? Nie wydaje mi się.

6. Lord Eisen

Lord Eisen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety ale na padzie od x'a w takie gry grać się nie da, no chyba że samemu zrobi się mały mod D-Pada bo inaczej to masochizm w najczystszej postaci.

7. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    O rly? Tak jak kolega wyżej powiem Ci, że pograj dłuższą chwilę w bijatyki na padzie od PSX/PS2/PS3, poznaj system gry, różne triki i akcje hard a potem spróbuj to samo zrobić na padzie od X360. Gwarantuję Ci, że poczujesz różnicę.

Też sądziłem kiedyś tak jak Ty, że kontroler nie ma znaczenia. Pograłem ponad pół roku w Tekkena 6 na padzie od X360, poznałem system. Miałem nadmiar pieniędzy i kupiłem przejściówkę i pada od PS2. Od tego czasu nie wyobrażam sobie gry na padzie od X360 w bijatyki :)

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Owszem da się. Przeszedłem całego mortala na niemodyfikowanym padzie. Wystarczy odrobina umiejętności :)

9. topol92

topol92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy jeśli mam pada do kompa na USB który jest na wzór pada do PlayStation tylko ma przyciski 1 2 3 4 zamiast figur to będę mógł go podłączyć do mojego slima?

10. Lord Eisen

Lord Eisen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie jest sztuką przejść grę na 3-5 hit combo.. po to są 15 hit combo żeby je robić. I o to mi chodzi. Jeśli chcesz robić na tym D-Padzie 15 hit combo na wysokim poziomie to szybko się przekonasz że jest to frustrujące (zły odczyt pada i dostajesz contre i od nowa) , bo nie powiesz mi że gdy robisz combo perfect wbijasz dól przód tył bo często jest że dół ten pad wyczytuje jako bok i odwrotnie (i nie chodzi tu o ciosy w stylu teleport, czy fireball, tylko łączenie tych rzeczy w jedno dokładając do tego X,Y,A,B w mocne comba).. niestety ale to o czym mówisz to nie jest odrobina umiejętności tylko masochizm i samozaparcie. Co i tak jest mocno naciąganą teorią bo nie wiem na jakim poziomie grałeś, i jaki combo jest dla Ciebie "umiejętnością".

11. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Jeżeli nie ma certyfikatu MS to nie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.