1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skasowałem Hexic HD, a teraz chcę go spowrotem ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jackthenight, Czerwiec 2, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jackthenight

jackthenight Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    No właśnie, jak w temacie.
    Skasowałem bo sądziłem że to głupia gra, ale pomyliłem się i chciałbym jakoś przywrócić tą grę.
    Ta gra była już w konsoli.

Więc znalazłem w necie tą grę : http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Delisted-XBLA-Games/Hexic HD.7z

Napisali tam, że wystarczy to wypalić na płytkę dokładnie z tymi katalogami co są w 7z-pie i nie trzeba przerabiać konsoli :)

Nagrałem to na CD z hierarchią katalogów (Content\0000000000000000\584107D1\000D0000\584107D100000001) , wkładam do xboxa płytę, czyta, ale nie widzi w ogóle gry.

I teraz pytania :

1. Czy muszę to nagrać koniecznie na płytę Verbatima DVD+R DL
    2. Jakim programem to nagrać ? Jakiś konkretny ?
    3. Czy mogę uruchomić tą grę z pendrive ?

Wczytywanie...