1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skasowanie konta XBOX LIVE bez kasowania profilu

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez lukaszkulpinski, Czerwiec 25, 2014.

1. lukaszkulpinski

lukaszkulpinski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.
    Utworzyłem swojej narzeczonej konto Xbox Live ale po chciałbym z tego zrezygnować aby powróciła do swojego profilu standardowego bez konieczności łączenia się z Xbox Livem. Jak to zrobić aby nie skasować również samego profilu? Niestety chciałem się zalogować na konto XboxLive.com ale zauważyłem na Xboxie, że mail który podałem przy rejestracji posiada literówkę. Pomoże ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukaszkulpinski

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pomoże ktoś w tym temacie?

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    rozumiem ze chcesz sie grać na tym profilu lecz nie łączyć sie na nim z usługa xbox live, z tego co wiem to profilu w usłudze xbox live nie można wykasować, jedynym sposobem by nie łączył sie on automatycznie z usługa jest odłączenie internetu od konsoli

ps. nie pamiętam dokładnie ale w ustawieniach x360 wchodząc w nie w zakładkę xbox live bądź sieć była opcja o nazwie połącz automatycznie z usługa z XBL wystarczy ja wyłączyć

5. lukaszkulpinski

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Tak tylko za kazdym razem jak teraz uruchamiam konsole musze wybierac pomiedzy tymi 2 profilami( moj i narzeczonej) i troche mnie to denerwuje. A czy jak skasuje jej profil calkowicie i utworze nowy to savy z gier pozostana?

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    nie zapisy gier sa przypisane do profilu

Wczytywanie...

Poleć forum