1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skasowany fw po aktualizacji.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koorki, Luty 24, 2013.

1. koorki

koorki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Jak w temacie po włożeniu płyty pojawiła się prośba o aktualizacje, a ja głupi bez zastanowienia zamiast anuluj, chociaż dobrze o tym wiedziałem dałem ok. Aktualizacja siadła w połowie i musiałem szukać odpowiedniej pod USB. W końcu pojawił się upragniony ekran dash'a niestety już w wersji 2.0.15574.0, która usunęła mi przeróbkę fw napędu Lite-On Model: DG-16D2s. Na szczęście mam płytę z kluczem napędu niestety z wersji 74850 a ponoć coś się dzieje z lite-on po aktualizacji i juą są 0,2cośtam i teraz tutaj się pojawia moje pytanie :
    1.Czy mój dvd key z pliku Dummy.bin wystarczy do wgrania lt 3.0, ewentualnie jakoś go przerobić?
    2.Do flasha wystarczy tylko komputer z sata?
    3.Czy muszę wysłać xbox'a na przeróbkę do kogoś kto ma sprzęt?
    4.Skoro straciłem już przeróbkę napędu zaktualizować xbox'a do najnowszej wersji dash'a i dopiero próbować wgrać lt czy dać sobie z tym spokój i można to zrobić w każdej chwili?

Myślę, że napisałem to w miarę zrozumiale i logicznie,
    Pozdrawiam i oczekuje pomocnej odpowiedzi. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Skasowany fw po aktualizacji.

Tak, jak masz dvd key to możesz wgrac lt3.0, sam.
    Wystarczy komputer z kompatybilnym wejściem sata, poczytaj poradniki i dasz rade

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

4. koorki

koorki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wielkie dzięki, przeczytałem już od cholery tych poradników(przez co zacząłem głupieć), ale gdzieś wyczytałem, że w nowszym dashu klucz jest w innym miejscu i się tylko tego obawiałem. Skoro wystarczy mój plik to wszystko już gra, tylko czy teraz aktualizować dash do 16xx czy później?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Skasowany fw po aktualizacji.

Zaaktualizuj dash i wgrac lt3.0

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  6. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    aktualizuj teraz bo potem jak znowu wgrasz lt i zaktualizujesz to znowu ci się przeróbka skasuje

1 osoba to lubi.
  7. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj. Do tej pory nie było innej aktualizacji FW przez dashboard w Phatach.

@koork jak znasz angielski to przeczytaj tylko manual do Jungleflashera. Innych tutoriali nie czytaj, bo tylko namieszają ci w głowie.

Skoro masz klucz, to możesz śmiało eksperymentować.

1.Dummy.bin bedzie pasować do LT3.0
    2.Tak. I oczywiście też coś do zasilenia napędu.
    3. Nie, o ile masz kompatybilny chipset SATA
    4. Zalecane jest aktualizowanie na OFW. Czyli teraz, jak nie masz przeróbki, to idealny moment.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum