1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skasowany plik systemowy i headset.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zywi, Luty 11, 2012.

1. Zywi

Zywi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Zwracam się do Was z pytaniem.

Dziś próbując naprawić mojego headseta ponieważ z niewyjaśnionych przyczyn z dnia na dzień nie było mnie słychać wszedłem w elementy systemowe i zobaczyłem jakiś pliczek związany z headsetem( nie pamiętam nazwy, ale był tylko jeden plik związany z headsetem). Usunąłem go, po czym myślałem, że plik samoistnie mi się przywróci i mój głos wróci. Niestety tak się nie stało i jak nie było mnie słychać tak dalej mnie nie słychać a na dodatek nie mam tego pliczku. Czy wiecie może jak przywrócić ów plik? Próbowałem czyszczenia pamięci podręcznej.

Dodatkowo bym się zwrócił z prośbą o próbę rozwiązania problemu z moim headsetem. Próbowałem drugiego headseta (Słychać mnie, ale ja nie słysze), ale on jest uszkodzony z lekka. Próbowałem na drugim padzie i to samo. Próbowałem oczyścić pada przy wejściu na headseta, oczywiście robiłem to rozważnie i sprawdzałem wejście headseta. Jest to zwykłe wejście jack.

Z góry dziękuje za każdą pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum