1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skate 2 - X360 vs PS3

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tijs18, Styczeń 22, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam nadzieję, że tej inf. nikt jeszcze wcześniej nie postował. No ale do rzeczy. Strasznie irytują mnie te gadki na temat możliwości wykorzystania PS3, że to tylko 25% itp. Znalazłem ciekawą notkę odnoście tego wspaniałego demona szybkości w której to widać, że boski soniaczek ma większe problemy z FPS niż 360.

Skate to jedna z przyjemniejszych gier traktujących o śmiganiu na desce, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Wcale nie chodziło w niej o wyszukaną grafikę, czy świetny zestaw audio, ale o proste i intuicyjne sterowanie. Kontynuacja pierwszej części ma trafić do sklepów w Europie już za 4 dni - 23 stycznia.

Okazuje się jednak, że posiadacze konsol wideo mogą odczuć pewne różnice w swoich wersjach gier. Wg. recenzji gameplayera Skate 2 na PlayStation 3 lubi sobie zwolnić.

W momentach gdy na naszej odpicowanej deskorolce wjeżdżamy w nowy obszar miasta, lub wykonujemy zaawansowany i skomplikowany zestaw trików ekran zamienia się w szybko nawigowany pokaz slajdów. Słowa recenzji nie są jednak zbyt brutalne. Owe zwolnienia nie są bardzo duże, ot da się je zauważyć i trzeba je w jakiś sposób tolerować jeśli chcemy grę ukończyć.

Niemniej jednak wypadałoby aby gra tego formatu śmigała bez problemów na sprzęcie wartym ok.1300zł. Xbox 360 (który kosztuje 50% mniej) takich problemów nie doświadcza…

zródło: gameplayer

Ciekawe, gdzie się podziała szybkość tych "niewykorzystanych" rdzeni, które leża odłogiem -:) Może nawet same SONY nie wie jak "obudzić" tą wielką moc:D Wiem wiem to w dużej mierze wina programistów ale na pewno Sony ma duże zaniedbania z tej kwestii. MS przekazuję sporo inf. producentom gier w celu ułatwienia im pracy. Dlaczego Sony nie może czy też nie potrafi zrobić tego samego dla swojego "wspaniałego" produktu? W końcu jakby nie było to Soniaczek siedzi znacznie dłużej w tym biznesie:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tak to jest z multiplatformami na sony.....lubia zwolnic
    za to elxlusivy pokazuja moc ps3

4. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na pewno masz rację ale niektóre z nich są przereklamowane np Killzone 2:)

5. liqid

liqid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tak czy inaczej uwazam ze przesadzili chcac wydac DUZO szybsza i lepsza konsole pozniej... wydali DUZO drozsza i wcale nie szybsza poki co konsolke ktora po takim czasie dopiero zaczyna byc uzyteczna.. mamy 2009r i jak widac po takim czasie nie ogarneli konsolki na tyle by gra typu skate 2 nie zwalniala. Ja nie jestem zadnym Funboyem.. osobiscie do niedawna bylem za SONY mialem SPX i PS2 miodek. ale z rozsadku kupilem Xboxa i jestem B zadowolony. co najlepsze konsola 2x tansza i jak naraze 2x efektywniejsza.. mysle ze PS3 nie rozwinie wpelni skrzydel do nadejscia Nowych Next-Genow.. oby nastepna konsola M$ nie byla obarczona taka awaryjnoscia...
    za godzinke Wypale swoja kopie bezpieczenstwa Skate 2 . i napisze jakie sa moje odczucia odnoscie 1 i 2 czesci pozdro.

6. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Killzone 2 faktycznie nie zaskoczył mnie graficznie, liczyłem na coś lepszego :) Ale i tak jest nieźle, trzeba będzie kiedyś zagrać u kogoś :) PS3 to dobra konsola, ale za droga, ciekawe co jeszcze nam pokaże, a to że gra zwalnia to raczej wina twórców gier, którzy nie zoptymalizowali gry pod konsole dobrze

Wczytywanie...

Poleć forum