1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skate 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pitek93, Sierpień 19, 2009.

1. Pitek93

Pitek93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    Witam mam problem ze SKATE 2 otóż robie kariere i wykonuje poszczególne challenge i gram już chyba dziś z ponad 2.5 godziny i nic żadnej planszy odblokowanej mozna jakos inne plansze odblokować? i jak czekam za odpowiedzią Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. wisien

wisien Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zrob wszystko to zobaczysz :)

4. 07000800

07000800 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W Skate 2 nie ma plansz jest 1 wielkie miasto,w każdej chwili możesz się teleportować do innej lokacji.
    Pozdrawiam

5. Gutekdsk

Gutekdsk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałcz
    nie moge zalozyc nowego tematu wiec pisze tutaj. A więc tak, czy ktos z was umie robić grafiki na stronie Skate 2 : EA Games ? Widze ze grafiki tam sa naprawde profesjonalnie wykonane. Nie wiem jak dodać swój obrazek, bo widze, że inni dodają swoje, nie ma opcji, żeby w tym edytorze samemu tak namalowac. Z gory dzieki za pomoc !

6. Damiel

Damiel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odświeżam temat i zadaje pytanko
    jak pozbyc sie wody z basenow ?

7. JestemH4RDC0R3M

JestemH4RDC0R3M Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to ja moze podam swoje gg : 6260640 gamerTag : JestemH4RDC0R3M (z czego jest w tym gt dużo cyfr... i np zero jest zamiast "o" wiec aby mnie znaleść trzeba sie przyłożyć przy wpisywaniu gt)

Generalnie piszcie do mnie na gg bo chciał bym założyć klan w SKATE 2, 3... co dalej zobaczymy...

PS - bardzo bym chciał nauczyć sie wgrywać stworzone przez siebie grafiki do gry skate 2... ale pisząc stworzone przez siebie...mam na myśli wykonane od a do z w jakimś programie graficznym a nie w tym graphic creator na skate.ea.com
    Ktoś wie jak sie to robi ? kiedys słyszalem że jakoś przez usb sie zgrywa na x'boxa.. ale nie wiem co dalej... HELP !!!!!!!

PISZCIE NA GG : 6260640

8. RAkU_SK

RAkU_SK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    Ja mam problem z jednym zadaniem Vert in the vampier cos takiego jak to przejsc a szczegolni jak doskoczyc do okien.Już rozwiązane ;]

9. JestemH4RDC0R3M

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pisz na gg : 6260640

10. JestemH4RDC0R3M

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    TURNIEJE W GRY Z SERII SKATE i nie tylko na XTURNIEJEBOX.FORA.PL ZAPRASZAM !

11. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    nie znalazłem innego tematu więc napisze tutaj czy warto pobrać tą gierkę? fajna jest?

12. Lazlo95

Lazlo95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie
    Ja kupiłem i polecam dużo zabawy na 2 pady, ciekawe nawet zadanie na singlu
    . Dobre odbicie od Tony Hawka tu nie zrobisz combo na 1mld.

13. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    graphic creator:
    musisz posiedzieć i mozna stworzyć cudo, wszystko da sie zrobić trzeba mieć cierpliwość.

zeby zrobić grafikę musisz się zalogować (góra, lewy róg strony) na maila gdzie zarejestrowałes swój gamertag. żedy wysłać do gry jest opcja "send to game" wtedy łączysz się z live'm edytujesz koszulke lub deske i masz na samym dole swoje grafiki.

ktoś chętny na granie w skate 3 zaraz po premierze? jak coś to mój team:
    OUTSIDE SB TEAM

lubimy polską deskorolkę, będą grafiki polskich firm skateboardowych (propozycje podsyłać proszę, a grafikę zrobię.)

Wczytywanie...

Poleć forum