Skate 2

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie pytanie dotyczące tej gry. Przeszedłem piewsze misje i odblokowały mi sie już miasto całe i mam tam z 7 misji i w każdej po 2 albo 1 do wykonania. Jak już wykonam np. w carrier to mam dalej dwie jak wykonam że masz 3 etapy i taki małe zawody to teżdochodzą mi następne. Nie wiem czy to tak jest w tej grze czy poprostu mam robić te misjie aż mi się skończą ?

i drugie pytanie po co są pieniądze w tej grze tylko po to zeby ciuchy kupować czy jak ? Bo ogólnie gra fajna sterowanie juz rozkminiłem tylko denerwuje mnie to cały czas musze robić to samo ;/ podacie jakieś porady ?
 

Karpiu360

Użytkownik
Użytkownik
1 odp : tak ma byc ;p kieys sie to skonczy.
2 odp : na ciuchy, deski, etc ;p


ps. jezeli masz slabe nerwy to odloz ta gre na polke ;p ja w nia gralem 1 h i wystarczy :D
 

skatedo

Użytkownik
Użytkownik
ja w nia gralem 1 h i wystarczy :D
^^ Ja już przesiedziałem ponad 30h nad tą gierką i nadal mnie nie nudzi, jeśli jesteś fanem deskorolki, gra ta strasznie Cię wciągnie, pojeździj poszukaj jakiś fajnych schodków, gapów, czy dropów :)

Za hajs będziesz mógł później kupić 2 posiadłości, jeżeli je kupisz, wpadnie Ci osiągnięcie "Purchasing Property".

Miłej zabawy ;)
 

bloodlustattoo

Użytkownik
Użytkownik
no i kasa na mandaty tez idzie jesli cie ochrona zlapie...
ja jeszcze jedynki nie skonczylem a mam ja od premiery. poprostu sie jezdzi i jest fajnie :D
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
dzial pomoc...
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
no tak właśnie myślałem gdzie zamieszcze i dostane warn ;/ ale teraz juz sam nie wiem co można pisac w dziale gry a co mozna w pomoc ?
 

skatedo

Użytkownik
Użytkownik
W dziale gry: dyskusja na temat gier.
W dziale pomoc: rozwiązywanie problemów graczy w danych grach.

Każdemu się zdarza pomylić ^^, no i warna nie dostałeś ...
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
dostałem ;p na prv ;p dzieki za odpowiedz
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
za offtop tez mozna dostac warna :)
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
witam mam problem z pewnym zadaniem , mianowicie car enthusaist - make slide over car ;/ nie wiem jak to zrobic.
 

Do góry Bottom