1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skate 3 demo - skąd ściągnąć?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Loreno, Grudzień 5, 2010.

1. Loreno

Loreno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Poszukuję dema Skate 3 lecz nie moge go nigdzie znaleź w internecie. Nie mam internetu w xboxie, więc z xbox live nie mogę ściągnąć. Posiada ktoś linki do tego dema? ZNalazłem tylko:
    Skate 3 XBOX360 DEMO RF [MEGAUPLOAD / RAPIDSHARE / HOTFILE] EXCLUSIVE | .::isogamesdownload::.

Niestety po ściągnięciu 1 parta okazało się, że archiwum wymaga hasła. Hasła nie mam, bo nie podano go na stronie. Ma ktoś jakieś inne źródło do tego dema?

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Loreno

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wielkie dzięki! Ja nie mogłem tego znaleźć w szukajce

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bo dopiero co napisałem posta z linkiem :) specjalnie dla Ciebie :*

6. Loreno

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A masz może jakiś szybszy serwer? Na letitbit leci 50kb/s. Jak nie znajdziesz to trudno. Poczekam te 5h

Wczytywanie...

Poleć forum