1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skate 3 & Forza 3.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez druteron, Czerwiec 25, 2010.

1. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Skate 3 & Forza 3 - Wyciąganie zdjęć z konsoli.

Witam!

Ostatnio chodzi mi po głowie pewna myśl i nie daje spokoju. Czy można jakoś wyciągnąć zdjęcia poprzez pendrive z tych gier, które wypisałem w temacie?
    Czytałem kiedyś poradnik dotyczący Forzy 3, ale był on pisany pod dysk podłączony do komputera, więc nie zainteresował mnie on.

Proszę nie piszcie, że mogę te zdjęcia wrzucić najpierw do internetu, a potem pobrać. Otóż nie, ponieważ moja konsola jest zbanowana. Natomiast chętnie zobaczył bym swoje zdjęcia/filmy z tych gier na komputerze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tu nie ma Forzy 3 :/

5. druteron

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Ale jest Skate 3 ;)
    Jedna gra teoretycznie załatwiona, zaraz sprawdzę ten program. Czekam na jakieś pomysły co do Forzy 3.

6. Outsider

Outsider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    A najnowszy dash ma przecież fukcję, że Pen-Drive jest jak dysk twardy.

7. druteron

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Tak ma, ale struktura musi być jakoś inaczej utworzona, albo coś, dlatego, że program przez który tamten user otwierał dysk nie wykrywa pendriva.

Zdjęcia ze Skate 3 działają :)

A jest może jakiś podobny program wyciągający powtórki?

I oczywiście dalej czekam na rady odnośnie Forzy 3.

8. dalmatynczyk

dalmatynczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżę

Pojawił się może jakiś programik do otwierania zdjęć z forzy 3??

9. Damisss

Damisss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam odswiezam poniewaz mam pytanie szukalem i szukalem i znalazlem pare wskazowek ale nic wiecej a wiec tak zaczne od poczatku, chodzi mi o zgranie zdjec z Forza 3 na pendrive a potem na pc, nie moge uzyc live poniewaz nie mam konsoli podlaczonej do neta:( uroki mieszkania na wsi i net bezprzewodowy:( uzywam pena 4gb jako dysku i na nim mam zapisane fotki, wyczytalem ze za pomoca 2 programow jakos da sie wyciagnac fotki co prawda nie w pelnym hd badz nawet w 720 ale zawsze to cos:) moze ktos cos wie jak to zalatwic? Bardzo prosil bym o pomoc :) bede wdzieczny :)
    Sorka ze pisze tu i odgrzewam ale jako swierzak nie moge zalozyc nowego tematu w dziale pomoc wiec to w miare jedyna nie spamujaca wersja zapytania :) pozdrawiam

10. kocelwwk

kocelwwk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie, pomóżcie z tym zrzucaniem fotek z gier, też mnie to bardzo ciekawi:)

Wczytywanie...

Poleć forum