1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skate 3 - "It takes a really big village"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JadChuck, Październik 2, 2010.

1. JadChuck

JadChuck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jak zdobyć achiev podany w tytule? Treść to "Reach the community board sales target". Wiem co to znaczy, ale krążą plotki, że ten achievement to jeden wielki glitch. Macie to? Jeśli tak, to ile wynosi community board sales target?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Mi to sie zaraz po zrobieniu pierwszego zadania odblokowało

4. JadChuck

JadChuck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no niestety, u mnie tak nie ma. Sprzedałem już ponad 1,5mln desek, a achieva dalej nie odblokowałem. Jednemu to zaliczyło po wejściu do XBL, a większości wcale.

5. wojtas011

wojtas011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Piekło
    to się powinno zaliczać po podłączeniu do live mi zaliczyło w tym oknie skate feed

6. jaseik12

jaseik12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Wystarczy że zarejestrujesz grę na livie;p i ciach;p Polecam stronę http://achievementhunter.com/games/xbox360/ wszystko tu jest;p wszystkie achivki;p

Wczytywanie...

Poleć forum