1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Skate 3 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez MrKilljoy, Maj 7, 2010.

1. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Witam!
    SKATE 3 co o niej sadzicie?

Każdy piszący nie na temat rozgrywki zostanie ukarany warnem, nie śmiecić!/ BloodD

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    "wlasnie pojawilo sie w sieci" no to chyba jeszcze nikt nie sciagnal...
    wdg mnie duzo stwierdzic mozna po wersji demo. jedyne czego jestem ciekaw to miejscowek zwlaszcza ze mamy doczynienia z zupelnie nowym miastem. no i ciekawe jak z kariera (czyt. zadaniami)

4. 19WaLdek20

19WaLdek20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A więc tak grałem trochę wczoraj (przeszedłem trening) i jako tako mnie nie wciągło.
    Ale dzisiaj tano gierka się trochę rozkręciła i powiem Wam że jest EXTRA ! bardzo mi się podoba że mamy swoich kolegów z teamu po których możemy zadzwonić i z nimi pojeździć a także robić misje :p Graficznie nie ma dużo zmian względem skate 2 ale za to jest wiele nowych trików i fabuła na dobrym poziomie polecam każdemu maniakowi deski :)
    Aha bym zapomniał lokacje wyczesane i pokręcone ! czego chcieć więcej :D tylko grać pozdo :)

5. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    chyba malo kto sciaga gre zeby ja "sprawdzic" wiec nie wciskaj kitu... sam zadko kupuje oryginaly na konsole (na PC zawsze) ale wierz mi ze nikt nie lyknie twojego kitu.
    co do gry to: nareszcie nowe miasto w ktorym jest MEGA duzo do roboty, duzo misji ktore nareszcie sa dosyc trudne zeby nie robic ich za 1. razem a do tego hardcore mode :D ogolnie najlepsza czesc serii i tyle w temacie.

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Wyjdź -.- ...

Myślę czy by się nie skusić, grałem w demo i było dość dobre. Była to pierwsza część serii w jaką miałem okazję zagrać, więc musiałem załapać całe sterowanie na nowo :D

7. tymon1988

tymon1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    PL
    wg. mnie dużo lepsze od TONY HAWK'a, graficznie i wogóle. Tony był zbytnio nienaturalny w niektórych misjach, tak więc godny następca się znalazł :)
    WARTO, POLECAM.

8. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Za grafike dam 8/10 , grywalnosc póki co 5/10. Przeszedłem calego Skate 2 i bardzo mi sie podobal, natomiast Skate 3 to juz nie to. Klimacik zbyt sloneczny( - ), duzo miejscowek ( + ). Do tego nie udany Hardcore Mode, poniewaz trzeba sie bardzo natrudzic aby cos dobrego wyszlo, moim zdaniem nie powinni dawac do wyboru cięższej fizyki tylko lepsze animacje po ktorych bylo by widac ze jest to HARDOCRE pod wzgledem techniki. Skate 2 pozostanie według mnie najlepsza gra w jaka gralem i Skate 3 mu nie dorówna. Do tegio bardzo irytuje mnie TEAM w nie ktorych zadaniach wszyscy w jendym momencie zaczynaja i w jednym sie wywalaja. Dla mnie to po prostu kontynuacja.

9. Joy5593

Joy5593 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno
    imo gierka fajna, tylko jeden minus ktory dla innych moze byc plusem, wg mnie debilne sterowanie, ogolnie fajnie rozwiazane ze tricki analogiem, ale starajac sie zrobic zwykle Ollie (niewiem czy dobrze napisalem) wychodzilo 100 roznych innych trickow i dopiero za ktoryms razem pyklo :) jakby to poprawili to naprawde gra fajna :D

10. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    hahaha ale sie usmialem! wiesz dlaczego skate jest tak ceniony (a jest!)? wlasnie ze wzgledu na swietne i innowacyjne sterowanie. to ze nie umiesz grac to nie znaczy ze od razu sterowanie jest debilne...

11. Joy5593

Joy5593 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno

przeczytaj :) jak widzisz napisalem ze to dla jednych plus a dla innych minus (czyli dla mnie), i napisalem ze wg mnie jest debilne :) a chyba zdanie swoje moge wyrazic wiec czemu odrazu stwierdzasz ze nie potrafie grac ? :(

12. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    czytajac to stwierdzam ze nie umiesz w skate'a grac.
    co maja poprawiac? sterowanie jest takie samo od 1. cz. i NIC w nim nie poprawiali a mamy juz 3. cz. . oznacza to chyba ze wszystko jest z nim ok. ja ci proponuje jezdzic, jezdzic i jeszcze raz jezdzic to sie nauczysz i bedziesz kleic 36 flipy za kazdym razem :D jak sie nauczysz trikow na flatcie (zwykle triki typu kickflip, pop shove-it itd.) to naucz sie grindow a potem polacz wszystko. wtedy dopiero zaczyna sie frajda i wszystkie zadania zamiast ownowac mozna hmm... killac :)

13. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    To sterowanie jest w pewnym sensie fajne. Nawet na prostym Ollie trzeba dbać o dokładność, lekko skręcisz gałkę i już wychodzi heelflip/kickflip - ale to właśnie chyba za to wszyscy cenią tę grę :)

14. BCG-pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    boardslide byl od zawsze. doszly jak mowisz underflip'y (np cos jak pol kickflipa i heelflip) i darkslide'y (slide'y papierem sciernym). to wszystko chociaz jeszcze mozna zaliczyc dark catche (robisz np pol flipa lapiesz deske nogami papierem sciernym do ziemi a potem znowu pol flipa i odjezdzasz :D)

15. pawlakmc

pawlakmc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cholera, pomyliłem boardslide z darkslide :) Dzięki ci wielkie, prawdopodobnie jutro już zagram w tą grę :D

16. kawami

kawami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam wszystkim, którym się spodobała druga cześć Skate. Graficznie nie powala ale jest miła dla oka, tworzenie własnego teamu też daje pewny smaczek do gry. Polecam fanom deski, serii skate jak i nowym graczom, ponieważ gra naprawdę przypada do gustu. Kwestia sterowania - moim zdaniem rozwiązanie jest dobre, bo trzeba być precyzyjnym i ogólnie to daje dobry efekt podczas grania.

17. ALMI

ALMI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grafa w 2 i 3 była przecież świetna. Mam na myśli te efekty słonca itd.
    Skate 2 był świetny, ale tylko jak sie jeździło - chodzenie było do bani to ten gość jakoś sie nienaturalnie poruszał i każdy obrót w prawo lub lewo był bardzo mozolny.
    W Skate 3 wreszcie poprawili sterowanie do tego dodali super muze i świetnie sie gra.

18. siera1964

siera1964 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    super fizyka i grafika ale coś mi niegra jeżeli chodzi o triki bo ileż można zrobić kombinacji z ruszania analogiem prawo i lewo

19. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Gra całkiem niezła(grałem w demo). Ladna grafika, tylko fizyka troche gorsza niz w poprzednich częściach. No i czasem były ścinki drobne(na chwile obraz sie zatrzymywał)Ale w nowych grach tak juz będzie b okonsola nie wyrabia :(

20. owca

owca Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To idz graj w tonego hawka jak chcesz zrobić kickflipa wciskająć przycisk.NIEZIEMSKA satysfakcja :p

21. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    owca// ejj 2 przyciski :p
    najpeirw tony hawk mnie podjarywał ale potym ja k zagrałem w skate t otony hawk taki kijowy sie zrobił :(

Wczytywanie...

Poleć forum