Skate 3

diadax

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam grę Skate 3 i jej trochę nie ogarniam ma ktoś może jakiś poradnik, samouczek czy coś w tym stylu ?
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Z czasem się przyzwyczaisz do flickit. Potrenuj trochę w free skate i popatrz jakie ruchy gałką musisz robić do odpowiednich trików, z czasem dojdziesz do wprawy, a jakiegoś poradnika jak robić triki raczej nie ma.
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Ja chciałbym się podczepić do tematu, bo nie chcę zakładać nowego i robić burdelu :p
Jak zrobić taki trik, żeby deska przejechała pod barierką, a moja postać przeskoczyła nad nią(barierką). Na kilku trailerach to widziałem :D
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
A + x :)
Jesli chodzi o sam problem z 1. postu to nauczysz sie z czasem. Ja gram w skejta od 1. czesci. Mysle ze w sumie we wszystkie odslony mam nagrane gruuubo ponad 150 godzin. Zeby opanowac WSZYSTKO W 100% w 1. czesci potrzebowalem jakis 10-20 godzin.
Najpierw naucz sie wszystkich trikow --> 360 flip, inward heel itd. Potem grindow, potem grabow, a potem juz bedzie z gorki, zaczniesz wszystko laczyc. Zeby zobaczyc jak dany trik sie robi wejdz w opcje i tam poszukaj trick book (o ile dobrze pamietam)
 

Zeciak

Świeżak
Świeżak
BCG, trick guide ;P

A tak ode mnie. Da się grać z przyjacielem na podzielonym ekranie?
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Taka opcja jest w Skate 2, niestety w trzeciej części tego nie dodali :(
 

lazi00

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Taka opcja jest w Skate 2, niestety w trzeciej części tego nie dodali :(
Gdzie jest ta opcja bo ja nie mogę jakoś jej znaleźć.Znalazłem jedynie "Party Play" ale tam nie gra się na podzielonym ekranie.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
Taka opcja jest w Skate 2, niestety w trzeciej części tego nie dodali :(
nie da sie grac w ZADNYM skacie na podzielonym ekranie.
 

Do góry Bottom