1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

skate. problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Luuunatyk, Kwiecień 12, 2009.

1. Luuunatyk

Luuunatyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław. : )
    mam dziwny problem z jednym osiagnieciem w skate nazywa sie fanboy i pisze ze trzeba pokonac wszystkich pro.
    przeszedlem cala gre wszystkie zadania wykonalem i dalej nie mam tego odblokowanego.
    mial ktos moze ten problem juz ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zimak666

zimak666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    A zrobiłeś zagdania wszystkich skateow

4. Wicher

Wicher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    To musisz zrobic:)

This one isnt that hard.. Just do 540's on all the pros and they wont be able to copy the trick...To do a 540 once you ollie turn both thumb sticks to the right (or left) and hold them there until you complete the spin.

5. Luuunatyk

Luuunatyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław. : )
    zrobilem wszystko wlasnie w tym problem poza tymi zadaniami z tej ksiazki ze wiesz ' ucieknij 50 poscigom itd.' wszystko pisze ze mam completed. i nie odblokowalo ;o

6. Kamis

Kamis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja również mam problem z grą skate. Przeszedłem całą karierę(wszystkie zdania, filmy, pokonałem wszystkich prosów w s.k.a.t.e.) i zostały mi tylko do odblokowania spoty. I właśnie tu zaczyna się problem. Mianowicie odblokowałem spot, wykonałem określoną ilość punktów więc spot należy do mnie. Wyłącze gre, wlączam z powrotem i co? Spot nie jest odblokowany ale punkty które zdobyłem na nim jakimś dziwny trafem się zapisały. Możecie mi pomóc? Próbowałem już włączyć autozapis, wyłączyć, zapisać "ręcznie" i nic nie działa ; / proszę o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum