1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SKIN (naklejka) na pada

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez danielryan, Czerwiec 14, 2013.

1. danielryan

danielryan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. mam zamiar upiększyć swojego białego pada od x360 i szukałem wielu rozwiązań. jak dla mnie najlepszym okaże się zakup naklejki (skin'a) dla pada. pytanie teraz jaki wzór wybrać

LINK DO AUKCJI:
    Naklejka (skin) na Xbox 360 pad kontroler (3283097273) - Allegro.pl - Wi

piszcie w odpowiedziach, który według was wzór najbardziej pasuje do białego pada. ewentualnie można mieć własne zdjęcie więc możecie również dać link do jakiegoś spoczko zdjęcia, które by się nadało na skin. wymóg jest jeden: zdjęcie ma mieć wymiary minimum ok. 550x400 pikseli w jednym z formatów: jpg, eps, cdr, pdf, tiff.

Jeżeli okazało się, że temat jest w złym dziale proszę o przeniesienie.

Z góry dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum