1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sklep - co o nim sadzicie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciek267, Maj 9, 2010.

1. maciek267

maciek267 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oto aukcja pewnego uzytkownika allegro, o nicku sokolos_pl.. XBOX 360 ELITE 120GB CAŁY KOMPET GWARANCJA 24M F (1030397595) - Aukcje internetowe Allegro
    Cena jak widac przyzwoita - 909 z lt.. Do tego sprzedawca daje 2 lata gwarancji na swoje konsole.. Co o nim sadzicie? Zastanawiam sie pomiedzy sklepem vega a wlasnie nim.. Nie wiem gdzie kupic.. Poradzcie..

2. Lotnik421 Xbox One

3. kadek05

kadek05 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli nie zależy Ci na grze przez neta to bierz, choć można nieraz znaleźć coś tańszego na allegro.

4. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co przez to sugerujesz? LT podobno jest bezpieczny, wiec skad takia teza ? :] nie ma bezpieczniejszego firmware

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Po komentarzach widać że uczciwy sprzedawca i można brać :) ale VEGA jest bardziej sprawdzonym sklepem więc ja osobiście bym tam zakupił.
    Co do grania na XBL na przerobionych konsolach zawsze jest ryzyko dostania BANA czy to LT czy 1.61, więc jak będziesz grał na XBL proponuje zakup nieprzerobionej konsoli i granie na oryginałach :)

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    i nie ma gwarancji ze bana nie dostaniesz

7. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    rozumie.. Wiadomo, gwarancji ani 100% pewnosci mi nikt nie da.. No ale chyba jest "dosc bezpiecznie"?? A co do tego sprzedawcy.. kusi mnie cena i gwarancj.. No ale nie wiem, moze to osoba prywatna i gwara to jakis pic? Moze pakuje jakies powystawowki albo cos w tym stylu?.. Mam mozliwosc kupic bundle z modern warfare 2 w cenie okolo 940zl (z ix lt 1.1 swiezo wgranym).. No i nie wiem wciaz czy warto (caly zestaw bez gry).. Podobno baardzo malo uzywana, grana na oryginalach.. Z produkcji 07-09-2009.. No i nie wiem, czy z tej daty sa te konsole z najnowszej lini produkcyjnej (nie chodzi o to ze jasper.. oni ciagle dodaja cos nowego, tak jak w kronosie1).. :/

8. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    gwarancje to masz ale microsoftu. 2 lata na konsole i 3 lata na rrod i e74. wiec 2 lata to gwarancja producetna a nie tego sklepu. poza tym jak przerabiasz konsole to teoretycznie tracisz gwarancje a praktycznie to zalezy na kogo trafisz. moga dokladnie sprawdzic i sie dowiedziec ze przerabiales konsole (nawet jesli wgrales oryginalny fw) ale moze ci sie udac i ci przyjma konsole. ogolnie to 50% szans ze ci przyjma konsole. jak nie uznaja gwarancje to odsylaja z powrotem wiec nmie masz nic do stracenia. aha pamietaj zeby sie zapytac czy nakleja z powrotem plomby gwarancyjne po przerobieniu i nie wierz ludziom ze jesli ci nie przyjma konsoli na gware to daja ci rachunek za kuriera... to sa BUJDY!

9. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok rozumie ;) To w takim razie gdzie najlepiej kupic? Warto sie zainteresowac konsola o ktorej pisalem wyzej?

Wczytywanie...

Poleć forum