1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sklep dla gier XBOX ONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karul, Grudzień 21, 2014.

1. karul

karul Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Kupiłem sobie xbox one i staram się ogarnąć w sklepie gry i aplikacje. KOSZMAR. Na stronie xbox.com wszystko nieczytelne, brak wyszukiwarek, filtrów, zakresów cen itp. Wchodzę oczywiście w każdą grę osobno i wtedy wyświetla mi się cena ale jest to strasznie męczące. Np. w steamie, czy nawet google play mamy darmowe gry, gry do danej kwoty...
    Czy jest jakaś strona gdzie mozna sobie wszystkie gry posegregować po cenie, ocenach i zobaczyć upusty itp? Czy jestem skazany na xbox.com...

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Po Cenie to mogę Ci polecić tą stronkę DGP - Compare Digital Games Prices
    A ogólnie, która gra fajna albo coś to raczej śledź IGN albo inne portale o grach .

4. karul

karul Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajne to ja wiem które są, ale ich ceny zazwyczaj są 250+ :) A można jakieś perełki czasem wyhaczyć. Np. Warframe jest darmowy, a trafiłem na niego całkiem przypadkiem

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Wszystkie promocje na xbl jakie sa w danym momencie wyświetlane sa na kafelku ekranu głównego konsoli, nazywa sie on super oferty i darmowe gry

Wczytywanie...

Poleć forum