1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sklep Gry-sky opinie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Geexe, Luty 17, 2010.

1. Geexe

Geexe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Macie jakieś doświadczenie z w/w sklepem? Chciałem zamówić tam unflasha, ale nie wiem ile to będzie trwało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RevoCent

RevoCent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Przepraszam, że odświeżam temat, ale moja opinia (negatywna!) jest taka:

Pojechałem do nich w grudniu 2010r., aby przerobili mi Xboxa. Zapłaciłem za przeróbkę 100zł bez zerwania plomb! Jednak tak nie było ;/. Zerwali wszystkie dostępne w Xboxie plomby. Nie dość, że zapłaciłem tyle pieniędzy to jeszcze źle zrobili mi przeróbkę! OK. Zapłaciłem, wróciłem do domu i co po włączeniu konsoli ujrzałem? Błąd E64 od napędu ;/ Pojechałem na następny dzień do nich, powiedzieli, że kabelek od napędu się odłączył w czasie transportu, i że jestem drugą osobą, która miała taki przypadek po transporcie do domu. Facet podłączył mi kabelek i konsola chodziła... do marca 2011r. Przez okres od grudnia 2010r. do marca 2011r. było coraz gorzej... Laser przestawał czytać płyty, dość często wywalał błąd odczytu. Okazało się, że W GRY-SKY PODMIENILI MI LASER I UKRADLI MÓJ ORYGINALNY JAKI BYŁ OD NOWEGO W NAPĘDZIE! NIE POWIEDZIELI ANI SŁOWA O TYM! I w końcu zebrałem się jeszcze raz i wróciłem do nich teraz chyba 2 dni temu... Facet przywrócił mi (niby) ustawienia fabryczne i zgrał mi klucz napędu na płytę... Poszedłem do konkurencyjnej firmy i tam zabrali mojego Xboxa do naprawy po nich i facet (elektronik po studiach) powiedział mi, że w oprogramowaniu konsoli jest burdel, jak nie wiadomo gdzie... Mało tego!! Przez okres tych 3 miesięcy TOPIŁ mi się włącznik od konsoli! Tak to bym daleko nie pociągnął... Cieszę się, że oddałem konsolę do innej firmy i zabrałem ją od tych złodziei!.

TAKŻE NIE POLECAM SERWISU GRY-SKY!!! KRADNĄ, PODMIENIAJĄ PODZESPOŁY I NIE WIADOMO CO JESZCZE!!! W 100% ODRADZAM!!!

Chcę, aby jak najwięcej ludzi wiedziało jacy są to złodzieje i partacze...

4. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja tam wymieniam tylko gry i do tąd nie miałem żadnych problemów. Co do przeróbek i unflashów to nie wiem.
    Moja opinia POZYTYWNA!

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    no to skoro opinie negatywne to nie chodzić tam ze sprzętem.....
    na forum są uczciwi ludzie......

6. Ryba

Ryba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja z nimi współpracuje odkąd mam Xboxa i złego słowa na ich temat nie mogę powiedzieć przeróbkę na Lt zrobili od reki przy mnie z zachowaniem plomb później było RGH i też wszystko lata do dzisiaj konsole mam jakieś 5 lat i nigdy nie była serwisowana po ich ingerencji także jak dla mnie 100% pozytryw

Wczytywanie...

Poleć forum